NAJLEPSI DLA NAJLEPSZYCH

GRUPA AUTO - WIMAR WSPIERA LOS NOWY DWÓR MAZOWIECKI

W sierpniu 2021 Grupa Auto Wimar postanowiła wesprzeć działalność Lokalnego Ośrodka sportowego w Nowym Dworze Mazowieckim.Jakie cele ma LOS?

POZNAJ WYJĄTKOWĄ OFERTĘ DLA LOS

oraz przyjaciół i współpracowników!

PRZY ZAKUPIE
AUTA NOWEGO

PRZY ZAKUPIE
AUTA UŻYWANEGO

ŠKODA FABIA
1.0 AMBITION

ŠKODA OCTAVIA
PLUG-IN HYBRID

ŠKODA ENYAQ
iV 60

ŠKODA SUPERB
1.5 TSI ACTIVE

ŠKODA KAROQ
1.5 TSI AMBITION

ŠKODA KODIAQ
1.5 TSI AMBITION

SERWIS ŠKODA
AUTO-WIMAR

Serwis mechaniczny Škoda to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać w grupie Auto Wimar. Od 2002 roku prowadzimy Salon Sprzedaży oraz Serwis marki ŠKODA, a od 2008 także marki Volkswagen. Obecnie posiadamy cztery nowoczesne Salony i trzy profesjonalne Serwisy w Warszawie, w których nasi fachowcy świadczą kompleksowe usługi najwyższej jakości. Wiemy, co jest najlepsze dla Twojego auta. Jesteśmy nie tylko Twoim Salonem i Serwisem, ale także Twoim Partnerem. Jeśli chcesz nas odwiedzić, skorzystaj z poniższego formularza. Oddzwonimy i umówimy się na konkretny, dogodny dla Ciebie termin.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

DLA SIEBIE!

Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ