NOWY WYMIAR SALONU ŠKODA!

Pierwszy na świecie Store marki Skoda powstał w Warszawie . Projekt zrealizowany został przez jedną z czołowych Grup Dealerskich marki Skoda Grupa Auto Wimar.

Kameralne, nowoczesne wnętrza, profesjonalni doradcy,  pasjonaci Skody  spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów szukających samochodu . Ponadto, Store by Auto Wimar to strefa przyjazna gościom. W wygodnej i komfortowej przestrzeni można spędzić czas , popracować , delektując się pyszną kawę.

Store by Auto Wimar  to wyjątkowe miejsce charakteryzujące się wysoką jakością  obsługi Klientów.

Store by Auto Wimar zlokalizowany jest na ul. Grochowska 306/308  na warszawskiej Pradze w  Warszawie.

Obiekt zachwyca nowoczesnością oraz designem przyjaznym dla Klientów i gości odwiedzających salon Skoda Auto Wimar. 

 

W salonie dysponujemy najnowocześniejszymi modelami marki Skoda oraz wyjątkową atmosferą stworzoną w oparciu o potrzeby naszych klientów. Nowoczesny dotykowy stół  multimedialny pozwala na  konfiguracje dowolnego auta marki Skoda. Multimedialne prezenter pozwalają odkryć możliwości poszczególnych modeli w nowoczesnej odsłonie.

W salonie Store by Auto Wimar ul. Grochowska 306/308 posiadamy do dyspozycji aż kilkanaście modeli Skody w wyjątkowych konfiguracjach oraz wersjach silnikowych przeznaczonych do jazd próbnych. To wyróżnia nas wśród tradycyjnych salonów marki. Jazdy próbne są bezpłatne dla Klientów i dostępne od poniedziałku do soboty.

 

Store by Auto Wimar przyciąga nietuzinkową obsługą i profesjonalnym doradztwem. Kompleksowo podchodzimy do potrzeb Klientów oferując na miejscu ofertę finansowania Nowego auta, ubezpieczenia, konsultacji w sprawie odkupu używanego auta oraz serwisu.

To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Wystarczy do nas zajrzeć żeby się przekonać. Zapraszamy.

POZNAJ WSZYSTKIE MODELE

MARKI ŠKODA!

BĄDŹMY W KONTAKCIE

SERWIS? JAZDA PRÓBNA? UMÓW TERAZ!

ikona koła

JAZDA
PRÓBNA

Umów się na jazdę próbną wybranym modelem ŠKODA, by na własnej skórze przekonać się o sile naszej marki.

Auto Wimar ikona samochodu

BIZNES
EKSPERT

Prowadzisz firmę i nie wiesz jakie auto będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami.

Auto Wimar ikona samochodu

SPRZEDAŻ FLOTOWA

Nieważne, czy prowadzisz mały czy duży biznes – samochód firmowy marki ŠKODA spełni Twoje oczekiwania.

Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.