STACJA KONTROLI
POJAZDÓW ŠKODA

Dbając o Państwa komfort, w trakcie całego okresu eksploatacji samochodu, Skoda Auto Wimar oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w Stacji Kontroli Pojazdów, która znajduje się na terenie siedziby firmy. Dzięki temu na miejscu możecie Państwo dokonać zarówno przeglądów i napraw w naszym autoryzowanym serwisie, jak również dokonać badania rejestracyjnego na Stacji Kontroli Pojazdów.
Nasza Stacja od początku swojej działalności prowadzona jest pod patronatem Grupy DEKRA. Posiada jedne z najnowocześniejszych urządzeń do pomiarów i badań diagnostycznych, co daje Państwu gwarancję, iż wykonane na niej przeglądy i badania są najwyższej jakości.

Sprawdzamy na diagnostyce wszystkie marki osobowe, także z instalacja LPG.

POZNAJ OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

Jestem klientem auto stacji. Jestem zachwycony jakością wykonywanych usług!! Stacja kontroli pojazdó cechuje sie krótkimi terminami realizacji( krótki czas oczekiwania). nie mam zarzutów do jakości wykonywanych usług, jestem pod wrażeniem. Polecam wszystkim zainteresowanym.
p. Michał
Klient skp auto-wimar

WYKONUJEMY PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE

dla pojazdów typu:

Motocykle

Samochody do 3,5 tony

Szkoły jazdy

Samochody z LPG

Taksówki

Samochody pokolizyjne

Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

UMÓW WIZYTĘ W STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.