Z okazji „Black Week” zapraszamy do skorzystania z promocyjnych pakietów przeglądów dla samochodów używanych marki Skoda i Volkswagen.

AKTUALNA PROMOCJA DOTYCZY:
• Pakiety przeglądów samochodów używanych od 4 do 8 lat: 24 miesiące /40 tys. km (SKODA, VW)

CENA PROMOCYJNA:
    • SKODA: Wszystkie modele – 999 zł brutto
    • VW: Wszystkie modele (z wyłączeniem modeli PHEV) - 999 zł brutto

Oferta promocyjna trwa od 22.11.2021 do 29.11.2021 roku.

Wypełnij formularz na dole lub zadzwoń już dziś i umów się do wybranego serwisu.

DLACZEGO U NAS?
Serwisowanie pojazdu w autoryzowanym serwisie, daje gwarancję użycia oryginalnych części. Nie bez powodu, wielu producentów części stara się dotrzeć do Klienta za pomocą hasła, iż ich części są o „porównywalnej jakości i wytrzymałości z oryginałem”.

U nas nie ma części porównywalnych z oryginałem, u nas serwisujesz tylko na oryginalnych częściach, bo takie mamy w swojej ofercie.

Dla nas jakość naprawdę ma znaczenie!

ASO SKODA I VOLKSWAGEN:
Przychodząc do nas, masz także gwarancję kompleksowej usługi i profesjonalnej obsługi. Specjalizujemy się wyłącznie w markach Skoda i Volkswagen, nie bez powodu posiadamy status ASO.

BONUS SPRZEDAŻOWY:
Jeżeli serwisujesz swój samochód w ASO przez cały okres eksploatacji, a przychodzi moment, że chcesz go sprzedać, to każdy potencjalny nabywca Twojego samochodu, będzie skłonny zapłacić Ci za niego wyższą cenę.

Również i my zapłacimy Ci wyższą cenę, gdyż skupujemy używane samochody, a te które są serwisowane w ASO, zawsze są w lepszym stanie technicznym i wizualnym, a tym samym są więcej warte.

Te auta z kolei, które od początku były kupione i serwisowane u nas w Auto-Wimar, dostają specjalny bonus w postaci rabatu na kolejne auto zakupione u nas, o który możesz zapytać już teraz, dzwoniąc pod numer: 22-510-66-33, lub wypełniając formularz na dole strony.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

SKODA & VW BLACK WEEK!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.