AUTORYZOWANY SERWIS VOLKSWAGEN

W AUTO WIMAR CENTRUM WARSZAWA

Wieloletnie doświadczenie z marką Skoda, lojalność i satysfakcja naszych klientów, a także zaplecze oraz wykwalifikowana i rzetelna kadra jaką dysponuje nasza firma, zmotywowały nas do poszerzenia zakresu świadczonych usług o serwis Volkswagena.

W 2008 roku nasze starania o pełną autoryzację zostały docenione przez Producenta i uzyskaliśmy status Autoryzowanego partnera Serwisowego dla marki Volkswagen.

Profesjonalne i nowoczesne urządzenia oraz maszyny, wymagane przez Producenta marki Volkswage

Pełen zakres usług serwisowych zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych

Doświadczenie pracowników naszych serwisów oraz ich motoryzacyjna pasja jest gwarancją solidności wykonywanych przez nas napraw

Ceniąc Państwa czas oferujemy również samochody zastępcze przekazywane na czas naprawy Państwa samochodu. Oferujemy również usługę sms z powiadomieniami o umówionych terminach napraw serwisowych, statusie naprawy, terminie odbioru auta.

POZNAJ AKTUALNE PROMOCJE I CENY SERWISOWE ASO VW AUTO-WIMAR

EKSPRES SERWIS W AUTO WIMAR CENTRUM

Jako Autoryzowany Serwis świadczymy również usługę Ekspres Serwis polegającą na usuwaniu drobnych usterek natychmiast po zgłoszeniu się do naszego Serwisu Volskswagena bez konieczności wcześniejszego ustalania terminu wizyty.

W ramach usługi Ekspres Serwis, realizujemy drobne naprawy, których łączny czas nie przekracza 1 godziny i 30 minut. W ramach programu Ekspres Serwis realizujemy czynności spowodowane zużyciem eksploatacyjnym elementów. Prowadzimy drobne naprawy, sprawdzenia bądź uzupełnianie następujących podzespołów :

USŁUGI NASZEGO SERWISU

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

W ramach kompleksowej obsługi serwisowej samochodów marki Volkswagen oferujemy Państwu również usługi profesjonalnej Stacji Kontroli Pojazdów.

Posiadamy jedne z najnowocześniejszych urządzeń do pomiarów i badań diagnostycznych, co daje Państwu gwarancje, iż wykonane przez nas przeglądy i badania są najwyższej jakości.

WYKONUJEMY BADANIA WSZYSTKICH RODZAJÓW POJAZDÓW:

ZAKRES PROWADZONYCH BADAŃ NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW:

DZIAŁ ORYGINALNYCH CZĘŚCI I AKCESORIÓW VOLKSWAGENA

Nasza firma posiada również obszerny magazyn oraz sklep z oryginalnymi częściami zamiennymi i akcesoriami dla samochodów marki VW. Wielopoziomowy magazyn gwarantuje dostępność potrzebnych do Państwa samochodu części i eleganckich akcesoriów.

Nasi przeszkoleni pracownicy zawsze służą Państwu pomocą oraz radą przy wyborze odpowiednich części oraz akcesoriów. Aby ułatwić Państwu kontakt z naszym działem części , pozostawiamy do dyspozycji również możliwość składania zamówień drogą mailową, jednocześnie oferując dostawę części i akcesoriów w wybrane przez Państwa miejsce.

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek

AUTORYZOWANY SERWIS VOLKSWAGENA
godz. 06:00 - 21:00
DZIAŁ GWARANCJI SERWISU
godz. 08:00 - 18:00
DZIAŁ LIKWIDACJI
SZKÓD
godz. 07:00 - 19:00
STACJA KONTROLI POJAZDÓW
godz. 07:00 - 21:00
DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
godz. 08.00 - 18.00

SOBOTA:

DZIAŁ LIKWIDACJI
SZKÓD
Dyżur: godz. 08:00-14:00
DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW VOLKSWAGEN
godz. 08.00 - 14.00

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.