POZNAJ WYJĄTKOWE PROMOCJE SERWISOWE

GRUPY AUTO WIMAR

GRUPY AUTO WIMAR

Wymiana oleju, opony z ubezpieczeniem, a może nowe klocki hamulcowe? Sprawdź, jakie aktualnie mamy promocje serwisowe.

Nasze Autoryzowane Serwisy Skoda to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać. Od 1991 roku prowadzimy serwis mechaniczny i elektromechaniczny zgodnie z najnowocześniejszą technologią marki. Serwis Grupy Auto Wimar to aż cztery lokalizacje w Warszawie.

ZACZNIJ SEZON OD WYMIANY OGUMIENIA

Kupując nowe koła, wjeżdżasz w sezon z poczuciem bezpieczeństwa i lepszej kontroli nad autem. Ale nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, dlatego koła/opony świeżo zakupione u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA zawierają ubezpieczenie opon w cenie od zdarzeń losowych.

Sprawdź ofertę na opony z ubezpieczeniach w Autoryzowanych Serwisach Grupy Auto – Wimar!

PODRÓŻUJ KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE

Odpowiednia konstrukcja zawieszenia i zastosowanie do jego budowy wysokiej jakości komponentów zapewniają zarówno wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i odpowiedni komfort podróżowania. Sprawdzaj układ zawieszenia i ciesz się bezpieczna i przyjemna podróżą.

Sprawdź stan układu zawieszenia swojej Skody w Autoryzowanych Serwisach Grupy Auto – Wimar!

ZATRZYMAJ SIĘ BEZPIECZNIE

Klocki hamulcowe to jeden z ważniejszych elementów układu hamulcowego dzięki którym możliwe jest zwalnianie i zatrzymywanie auta. Mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo podrózy. Sprawdzaj je regularnie w autoryzowanym serwisie Grupy Auto Wimar . Dbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych .

Wymień klocki hamulcowe w Autoryzowanych Serwisach Grupy Auto – Wimar!

ZADBAJ O TRWAŁOŚĆ SKRZYNI DSG

Wybierając ORYGINALNY OLEJ ŠKODA masz pewność, że stanowi on oryginalną część zamienną z własnym numerem katalogowym, pochodzącą od producenta Twojego samochodu, który najlepiej zna swoje silniki.

ORYGINALNY OLEJ ŠKODA to podstawa, ale istotna jest również jego regularna i fachowa wymiana, którą zapewni Autoryzowana Stacja Obsługi ŠKODA. Zaufaj fachowcom, którzy na ŠKODACH znają się jak nikt inny.

Umów się na wymianę oleju w Autoryzowanych Serwisach Grupy Auto – Wimar!

ODETCHNIJ WIOSNĄ!

Powiew świeżego powietrza w Twoim samochodzie. Zadbaj o to czym oddychasz i systematycznie wymieniaj filtr w samochodzie. W zamkniętej kabinie samochodu stężenie pyłków może być bardzo duże i mieć ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Rozwiązaniem są filtry antyalergiczne, które są już na wyposażeniu standardowym samochodów marki Skoda. Warto zadbać o regularna wymianę filtrów przez co zapobiegamy alergiom i problem związanym z pyłkami i alergenami. Oddychajmy świeżym powietrzem.

Wymień filtr kabinowy na oryginalny i antyalergiczny w Autoryzowanych Serwisach Grupy Auto – Wimar!