SERWIS MECHANICZNY ŠKODA

GRUPA AUTO WIMAR

Serwis mechaniczny to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać. Od 1991 roku prowadzimy serwis mechaniczny i elektromechaniczny zgodnie z najnowocześniejszą technologią marki. Serwis Grupy Auto Wimar to trzy lokalizacje w Warszawie.

Wszystkie serwisy Grupy Auto Wimar zapewniają Państwu sklep z częściami i akcesoriami, hotel opon, ubezpieczenia, konsultacje serwisowe a przede wszystkim Doskonałą atmosferę, pyszna kawę i wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jeśli potrzebujecie Państwo serwisu Skody lub Volkswagen to idealny adres. Zapraszamy, Grupa Auto Wimar

Telefon: 225106677

E-mail: cc@auto-wimar.pl

AUTO – WIMAR MODLIŃSKA

Serwis na warszawskiej Białołęce ul. Modlińska 224 gdzie zrealizujesz kompleksowo usługi związane z Twoja Skodą. Zapewniamy tu pełną opiekę gwarancyjna i pogwarancyjną. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia wysoka jakość świadczonych usług i pewność w codziennej eksploatacji Twojego auta.

AUTO – WIMAR CENTRUM

Kolejny serwis to Auto Wimar Centrum, w którym od 2002 roku realizujemy obsługę samochodów marki SKODA oraz VOLKSWAGEN auta osobowe. Serwis mieści się w Michałowicach Opacz Kolonia przy ul. Al. Jerozolimskie 249b. W tej lokalizacji zapewniamy kompleksowy wachlarz usług gwarancyjnych pogwarancyjnych, napraw specjalistycznych. Zapewnimy tu Państwu także przegląd diagnostyczny w naszej Stacji Kontroli Pojazdów.

AUTO – WIMAR URSYNÓW

Najnowszy serwis Grupy Auto Wimar mieści się na warszawskim Ursynowie ul. Gruchacza 39. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do usług serwisowych marki Skoda. Serwis zapewnia Państwu wszystkie usługi związane z eksploatacja Skody. Począwszy od przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych, pakietów serwisowych, napraw blacharsko lakierniczych, konsultacji i napraw elektrycznych oraz elektromechanicznych.

1przeglady

Przeglądy serwisowe

Serwisowanie pojazdu w ASO Grupy Auto-Wimar nie musi kosztować fortuny.

Przekonaj się sam!

1opony

Opony z ubezpieczeniem

Sprawdź wyjątkową ofertę na ubezpieczenie opon oraz hotel opon w Serwisach Grupy Auto-Wimar.
bagaznik

Wypożyczalnia bagażników

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni akcesoriów transportowych dla modeli marki ŠKODA.

POZNAJ KLUCZYKOMAT!

Jako jeden z najnowocześniejszych Dealerów marki Skoda postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i unowocześnić usługi serwisowe.

Z wielką radością wprowadzamy usługę Kluczykomat dzięki której przyjmiemy Twój samochód do serwisu zapewniając Ci ograniczenie kontaktu bezpośredniego.

Kluczykomat to nowe rozwiązanie, które usprawnia proces przekazania i odbioru samochodu z serwisu oraz uelastycznia godziny, w których możesz korzystać z naszych usług.

Zakres naszych usług

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

  • SERWIS KLIMATYZACJI
  • WYMIANA OPON
  • PRZEGLĄDY OKRESOWE
  • WYMIANA ROZRZĄDU
  • SERWIS LPG
  • SKODA NA 100%