SERWIS MECHANICZNY ŠKODA

GRUPA AUTO WIMAR

Serwis mechaniczny to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać. Od 1991 roku prowadzimy serwis mechaniczny i elektromechaniczny zgodnie z najnowocześniejszą technologią marki. Serwis Grupy Auto Wimar to trzy lokalizacje w Warszawie.

AUTO - WIMAR MODLIŃSKA

Serwis na warszawskiej Białołęce ul. Modlińska 224 gdzie zrealizujesz kompleksowo usługi związane z Twoja Skodą. Zapewniamy tu pełną opiekę gwarancyjna i pogwarancyjną. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia wysoka jakość świadczonych usług i pewność w codziennej eksploatacji Twojego auta.

AUTO - WIMAR CENTRUM

Kolejny serwis to Auto Wimar Centrum, w którym od 2002 roku realizujemy obsługę samochodów marki SKODA oraz VOLKSWAGEN auta osobowe. Serwis mieści się w Michałowicach Opacz Kolonia przy ul. Al. Jerozolimskie 249b. W tej lokalizacji zapewniamy kompleksowy wachlarz usług gwarancyjnych pogwarancyjnych, napraw specjalistycznych. Zapewnimy tu Państwu także przegląd diagnostyczny w naszej Stacji Kontroli Pojazdów.

AUTO - WIMAR URSYNÓW

Najnowszy serwis Grupy Auto Wimar mieści się na warszawskim Ursynowie ul. Gruchacza 39. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do usług serwisowych marki Skoda. Serwis zapewnia Państwu wszystkie usługi związane z eksploatacja Skody. Począwszy od przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych, pakietów serwisowych, napraw blacharsko lakierniczych, konsultacji i napraw elektrycznych oraz elektromechanicznych.

Wszystkie serwisy Grupy Auto Wimar zapewniają Państwu sklep z częściami i akcesoriami, hotel opon, ubezpieczenia, konsultacje serwisowe a przede wszystkim Doskonałą atmosferę, pyszna kawę i wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jeśli potrzebujecie Państwo serwisu Skody lub Volkswagen to idealny adres. Zapraszamy, Grupa Auto Wimar

225106677

 cc@auto-wimar.pl

SERWISOWE PROMOCJE

GRUPY AUTO - WIMAR

PRZEGLĄDY SERWISOWE

Serwisowanie pojazdu w ASO Grupy Auto-Wimar nie musi kosztować fortuny.
Przekonaj się sam!

OPONY Z UBEZPIECZENIEM

Sprawdź wyjątkową ofertę na ubezpieczenie opon oraz hotel opon w Serwisach
Grupy Auto-Wimar.

WYPOŻYCZALNIA BAGAŻNIKÓW

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni akcesoriów transportowych dla modeli marki ŠKODA. 

POZNAJ KLUCZYKOMAT!

Jako jeden z najnowocześniejszych Dealerów marki Skoda postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i unowocześnić usługi serwisowe.

Z wielką radością wprowadzamy usługę Kluczykomat dzięki której przyjmiemy Twój samochód do serwisu zapewniając Ci ograniczenie kontaktu bezpośredniego.

Kluczykomat to nowe rozwiązanie, które usprawnia proces przekazania i odbioru samochodu z serwisu oraz uelastycznia godziny, w których możesz korzystać z naszych usług.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

SERWIS KLIMATYZACJI

WYMIANA OPON

PRZEGLĄDY OKRESOWE

WYMIANA ROZRZĄDU

SERWIS LPG

SKODA NA 100%

MIAŁEŚ STŁUCZKĘ?
ZADZWOŃ:
+48 22 228 80 08

Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.