SERWIS MECHANICZNY ŠKODA

GRUPA AUTO WIMAR

Serwis mechaniczny Škoda to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać w grupie Auto Wimar. Od 2002 roku prowadzimy Salon Sprzedaży oraz Serwis marki ŠKODA, a od 2008 także marki Volkswagen. Obecnie posiadamy cztery nowoczesne Salony i trzy profesjonalne Serwisy w Warszawie, w których nasi fachowcy świadczą kompleksowe usługi najwyższej jakości. Wiemy, co jest najlepsze dla Twojego auta. Jesteśmy nie tylko Twoim Salonem i Serwisem, ale także Twoim Partnerem. Jeśli chcesz nas odwiedzić, skorzystaj z poniższego formularza. Oddzwonimy i umówimy się na konkretny, dogodny dla Ciebie termin.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

PROMOCJA MIESIĄCA

Kupując nowe koła w Serwis mechaniczny Škoda, wjeżdżasz w sezon z poczuciem bezpieczeństwa i lepszej kontroli nad autem. Ale nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, dlatego koła/opony świeżo zakupione u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA zawierają ubezpieczenie opon w cenie od zdarzeń losowych.

Dzięki ubezpieczeniu, przez 36 miesięcy, otrzymasz rekompensatę w przypadku uszkodzenia opon w wyniku: wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub najechania na ostry przedmiot. Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia opon jest zakup kompletnych opon u Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ