SERWIS MECHANICZNY ŠKODA

GRUPA AUTO WIMAR

Serwis mechaniczny Škoda to lata zbieranego doświadczenia i Serwis, na którym możesz polegać w grupie Auto Wimar. Od 2002 roku prowadzimy Salon Sprzedaży oraz Serwis marki ŠKODA, a od 2008 także marki Volkswagen. Obecnie posiadamy cztery nowoczesne Salony i trzy profesjonalne Serwisy w Warszawie, w których nasi fachowcy świadczą kompleksowe usługi najwyższej jakości. Wiemy, co jest najlepsze dla Twojego auta. Jesteśmy nie tylko Twoim Salonem i Serwisem, ale także Twoim Partnerem. Jeśli chcesz nas odwiedzić, skorzystaj z poniższego formularza. Oddzwonimy i umówimy się na konkretny, dogodny dla Ciebie termin.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

PROMOCJA MIESIĄCA

Kupując nowe koła w Serwis mechaniczny Škoda, wjeżdżasz w sezon z poczuciem bezpieczeństwa i lepszej kontroli nad autem. Ale nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, dlatego koła/opony świeżo zakupione u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA zawierają ubezpieczenie opon w cenie od zdarzeń losowych.

Dzięki ubezpieczeniu, przez 36 miesięcy, otrzymasz rekompensatę w przypadku uszkodzenia opon w wyniku: wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub najechania na ostry przedmiot. Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia opon jest zakup kompletnych opon u Autoryzowanego Partnera Serwisowego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.
Dealer Skoda Warszawa • Auto-Wimar • Salon i serwis