Header bp1920 1

BISNES EKSPERT

Flota na miarę twojego biznesu

Program Biznes Ekspert został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach. Nasza oferta przyniesie oszczędności oraz szereg ułatwień dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie samochodami w firmie – niezależnie od modeli pojazdów.

Obniżenie kosztów zarządzania parkiem samochodowym w firmie

Przewidywalne budżetowanie floty i zmniejszenie nieprzewidzianych wydatków serwisowych

Minimalizacja konsekwencji prawnych w zarządzaniu flotą

Program Biznes Ekspert został przygotowany dla sektora MSP przez marki ŠKODA i Volkswagen Financial Services – długoletnich ekspertów na rynku motoryzacyjnym. Udostępniamy firmom narzędzia (aplikacje, systemy, raporty), dzięki którym właściciele firm mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące użytkowania pojazdów.

WSPARCIE DORADCY

Wybierając program Biznes Ekspert możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy w zarządzaniu flotą.

Program Biznes Ekspert został przygotowany dla sektora MSP przez marki ŠKODA i Volkswagen Financial Services – długoletnich ekspertów na rynku motoryzacyjnym. Udostępniamy firmom narzędzia (aplikacje, systemy, raporty), dzięki którym właściciele firm mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące użytkowania pojazdów.

Z DORADCĄ FLOTOWYM MOŻESZ LICZYĆ NA:

Niezależnie od branży i profilu Twojej firmy, nasz doradca w szybki sposób pomoże Ci zbudować efektywną i elastyczną flotę. Będziesz mógł wykorzystywać ją przy różnych wyzwaniach – od transportowych, aż po reprezentacyjne – ciesząc się przy tym niskimi kosztami utrzymania.

 • Pomoc w wyborze właściwego modelu auta i wersji wyposażenia oraz opcji sfinansowania

 • Pomoc w monitorowaniu floty
 • Praktyczne szkolenia

NASI EKSPERCI

Edyta Skorusa

cc@auto-wimar.pl
225106633

Anna Bednarska

cc@auto-wimar.pl
225106633

ODKRYJ NOWOCZESNE FORMY FINANSOWANIA

Rozumiemy Twoje potrzeby. Dlatego nasza szeroka oferta daje Ci wiele możliwości – od zakupu za gotówkę, przez korzystny leasing, aż po wynajem długoterminowy (Full Service Leasing).

FINANSOWANIE BIZNES EKSPERT TO

Usługa wynajmu długoterminowego pozwala cieszyć się stałą opłatą miesięczną obejmującą ratę leasingową oraz serwis. Sam wybierasz co wchodzi w skład usługi: naprawy, ubezpieczenie, serwis opon,samochód zastępczy, likwidacja szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski, czy karty paliwowe. Co ważne, rezygnacja z któregokolwiek elementu nie powoduje wzrostu ceny pozostałych modułów oferty.

 • Możliwość dopasowania okresu finansowania i wysokości raty do potrzeb firmy
 • Korzystne pakiety serwisowe
 • Łatwość księgowania dzięki
  jednej fakturze zbiorczej

ROZWIĄZANIA TELEMATYCZNE

Telematyka to dokładniejsza wiedza na temat wydajności i bezpieczeństwa Twojej floty. Dzięki nim zoptymalizujesz koszty paliwa, serwisu oraz ubezpieczenia, które mają bezpośrednie przełożenie na zyski Twojej firmy.

Wprowadzając rozwiązania telematyczne do Twojej floty zdobędziesz narzędzie, które pozwoli kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Telematyka pozwoli Ci z łatwością ocenić styl jazdy swoich kierowców, co stanowi podstawę w kontrolowaniu kosztów posiadania floty i zarządzaniu bezpieczeństwem drogowym pracowników mobilnych.

KORZYŚCI Z ROZWIĄZAŃ TELEMATYCZNYCH

 • szczegółowe informacje o zużyciu paliwa
 • łatwiejsze planowanie przeglądów serwisowych Twojej floty
 • precyzyjną ocenę stylu jazdy Twoich kierowców
 • kompleksowy system raportowania (rejestracja czasu pracy, przebiegu, geostref)
 • lokalizacja pojazdów w czasie rzeczywistym

Rozwiązanie telematyczne Biznes Ekspert to dodatkowo szereg korzyści dla kierowców. Dzięki dedykowanej aplikacji w telefonie, kierowcy mają możliwość przełączania się między podróżami odbywanymi w czasie prywatnym i służbowym. W każdej chwili mogą zobaczyć dane o samochodzie, takie jak poziom paliwa w baku, ilość przejechanych kilometrów czy miejsce zaparkowania auta.

POLITYKA FLOTOWA

Dobrze dobrane finansowanie dla Twojej floty pozwoli zachować elastyczność całej firmie.

Doskonale to rozumiemy i dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę dla każdego – od możliwości zakupu za gotówkę, przez korzystny leasing, aż po wynajem długoterminowy (Full Service Leasing).

ODPOWIEDNIA POLITYKA FLOTOWA

Polityka flotowa pomaga uniknąć wielu ryzykownych sytuacji, jak nieprawidłowe wykorzystanie samochodu, niewłaściwy stan techniczny auta, spóźnione przeglądy rejestracyjne lub brak wymiany opon. Dobrze uregulowane użytkowanie pojazdu może nie tylko zapobiec podniesieniu niepotrzebnych kosztów, ale również jest podstawą budowania wzajemnego bezpieczeństwa i zaufania.

 • Pomaga obniżyć koszty eksploatacji samochodów w MSP
 • Określa zasady rozliczania i administrowania kosztów floty przez użytkowników samochodów
 • Wprowadza jasne zasady odpowiedzialności pracowników i osób zarządzających

SAMOCHODY

W ŠKODZIE doskonalne wiemy, że w biznesie liczy się wybranie odpowiedniego Partnera na długie lata i kilometry

W programie Biznes Ekspert możesz wybrać każdy model ŠKODY. W zależności od swoich potrzeb, postaw na miejską zwinność ŠKODY CITIGO, pakowność ŠKODY FABIA lub ŠKODY RAPID, praktyczną elegancję ŠKODY OCTAVIA lub ŠKODY SUPERB, a nawet potencjał i wszechstronność na każdej drodze ze ŠKODĄ KODIAQ lub ŠKODĄ KAROQ.