Serwis SKODA w Warszawie

PROGRAM 4SERVICE

Program 4Service został stworzony z myślą o samochodach starszych niż 4 lata. Dzięki niemu, po upływie tego czasu wciąż możesz serwisować swoją ŠKODĘ w Autoryzowanym Serwisie bez obaw o koszty i wybierać części z atrakcyjnymi rabatami, w zależności od wieku auta!

IM STARSZY MASZ SAMOCHÓD, TYM WIĘKSZY OTRZYMASZ RABAT. SKORZYSTAJ Z NAWET 20% UPUSTU NA CZĘŚCI I 30% UPUSTU NA USŁUGI!

Play Video

PRZEGLĄDY SAMOCHODÓW ŠKODA

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

OKRESY PRZEGLĄDOWE

Serwis 1 Serwis Skoda

Przegląd roczny

Sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego, przedniej szyby, stanu hamulców, poziomu płynu hamulcowego, poziomu oleju, stanu akumulatora, stanu opon i zestawu do naprawy opon

Serwis 2 Serwis Skoda

Przegląd rozszerzony

Sprawdzenie ochrony antykorozyjnej, ustawienia świateł, stanu przedniej i tylnej osi, komory silnika od góry i od dołu, układu wydechowego, układu chłodzenia, paska wielorowkowego, zaczepu holowniczego, stanu lakieru, wycieraczek i spryskiwaczy, oświetlenia wnętrza, dachu przesuwnego oraz nasmarowanie zawiasów maski

Serwis 3 Serwis Skoda

Przegląd olejowy

Wymiana oleju i filtra oleju, sprawdzenie klocków hamulcowych i wyzerowanie SIA

Serwis 4 Serwis Skoda

Prace dodatkowe

Sprawdzenie+wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju ATF i filtra do skrzyni DSG, filtra powietrza, filtra paliwa, mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, oleju silnikowego+filtr+zerowanie SIA, płynu hamulcowego, filtra fazy gazowej i ciekłej LPG, akumulatora syreny autoalarmu oraz oczyszczenie hamulców bębnowych

CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Zadzwoń, jeśli znajdziesz się w niespodziewanej sytuacji na drodze. Zapewnimy Ci holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia.

KOMPLEKSOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Serwis 5 Serwis Skoda

Profesjonalna naprawa

Nikt nie zna Twojej ŠKODY lepiej niż my. Dlategp możesz być pewien, że naprawimy ją profesjonalnie i zgodnie z zaleceniami producenta - przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik naprawy nadwozia oraz z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Jeśłi trzeba będzie wymienić jakąś część, zawsze będzie to część oryginalna.

Serwis 3 Serwis Skoda

Pomoc przy formalnościach. Bez stresu.

Sam wypadek jest już wystarczająco stresujący. Nasi wykwalifikowani doradcy serwisowi ds. Zarządzania Naprawami Powypadkowymi osobiście zajmą się Twoją sprawą i pomogą Ci załatwić wszelkie fromalności związane z ubezpieczenimem. Nie stracisz więc cennego czasu i nie będziesz się niepotrzebnie denerwować.

ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY

Auto Wimar, to również miejsce, w którym znajdziesz części zamienne i akcesoria do samochodów marki Škoda. Perfekcyjnie przeszkolony personel, technologicznie zaawansowane urządzenia, pozwalają zapewnić Państwu dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, jak również ich właściwe wytypowanie do każdego modelu ŠKODA.

GŁÓWNE ZALETY ORYGINALNYCH CZĘŚCI

Serwis 7 Serwis Skoda

Są identyczne z częściami, jakich użyto przy produkcji Twojego samochodu

Serwis 8 Serwis Skoda

Zostały poddane wszystkim testom, jakie przechodzą części seryjne

Serwis 9 Serwis Skoda

Oferują maksymalną niezawodność

HOTEL OPON I KÓŁ

Przechowaj swoje koła lub opony poza sezonem w dobrych rękach. W tym czasie zajmiemy się ich serwisem!

SŁODKO ŚPIMY, GDY NIE JEŹDZIMY - JAK DZIAŁA HOTEL?

Serwis 10 Serwis Skoda

Dostarcz opony do Hotelu

Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnego Opiekuna, który zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania oraz zajmie się prawidłowym przechowaniem Twoich opon. Ty je do nas przywozisz, my zajmujemy się resztą.

Serwis 11 Serwis Skoda

Sprawdzamy stan opon i kół

Wszystkie opony sprawdzamy pod kątem uszkodzeń i oznaczamy dokładnie (luzem lub w pokrowcach), na jej powierzchni bocznej, podając m.in. jej rozmiar i typ.

Serwis 12 Serwis Skoda

Prowadzimy ich dokładną ewidencję

Uwzględniając Twoje dane osobowe oraz szczegółowy opis opon (rozmiar, marka, model, stopień zużycia, sezon itp.). Robimy to po to, byś miał pewność, że u nas nic nie zginie.

door to door

Umów się na wizytę w serwisie

Serwis ŠKODA oferuje Ci łatwe i szybkie rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Oszczędź czas i zachowaj spokój. Obsługa serwisowa Twojej ŠKODY może być naprawdę przyjemna!

Naprawimy

Nikt nie zna Twojego auta tak jak my, dlatego rozwiążemy każdy Twój problem ze ŠKODĄ. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Od nas wyjedziesz zawsze zadowolony i pewny swego.

Sprawdzimy

Wiemy, że każdy Twój dzień jest pełen wyzwań. Dlatego chcemy Ci zagwarantować pewność na każdym kilometrze i brak niemiłych niespodzianek w podróży. Zadbamy o stan Twojego auta!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję