Skoda Warszawa

Grupa Auto Wimar

Jesteśmy profesjonalną, wyspecjalizowaną i prężnie rozwijającą się firmą, a oferowana przez nas jakość usług czyni z nas lidera w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki ŠKODA oraz aut używanych, w tym innych producentów, a także obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą klientów indywidualnych, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, stworzyliśmy specjalny PROGRAM FLOTA, który daje Klientom możliwość osiągania specjalnych korzyści zarówno związanych z kupnem samochodów, jak i obsługą posprzedażową, a także serwisem oraz zakupem oryginalnych części i akcesoriów samochodowych.

30

Lat na rynku

100

Sprzedanych samochodów

500

Umówionych wizyt serwisowych

Skoda Warszawa - nasza oferta

O nas 1 Skoda Warszawa

Nowe auta ŠKODA

Autoryzowane salony Skody

Używane auta ŠKODA

Autoryzowane salony Skody

Serwis ŠKODA

O nas Skoda Warszawa

Flota ŠKODA

O nas 2 Skoda Warszawa

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję