Nowy Serwis na Ursynowie już otwarty! 1

Grupa Auto Wimar jest autoryzowanym dealerem Skody, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem – działa bowiem na rynku już 27 lat. Od początku działalność Auto Wimar wiązała się z marką Skoda, a wysoka jakość obsługi i liczne korzyści dodatkowe, które oferowane są klientom, sprawiły, iż Auto Wimar znajduje się obecnie na czołowym miejscu w rankingu najlepszych dealerów samochodowych w Polsce.

Salony Auto Wimar

Auto Wimar prowadzi nie tylko sprzedaż samochodów osobowych, ale również oferuje klientom usługi serwisowe, troszcząc się o ich jakość oraz wysoki standard, a także o profesjonalną obsługę. To wszystko sprawia, iż salony Auto Wimar cieszą się uznaniem klientów, zadowolonych nie tylko z wysokiego poziomu obsługi, ale również z indywidualnego podejścia do każdego z odwiedzających.

Najstarszym salonem serwisowym Auto Wimar jest obiekt, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 224. Mieszkańcy stolicy mogą korzystać również z drugiego salonu serwisowego, który mieści się przy Alejach Jerozolimskich 249 B.

Nowy salon serwisowy Auto Wimar

Grupa Auto Wimar nieustannie rozszerza swoją ofertę, co skutkuje otwieraniem nowych salonów. Od niedawna mieszkańcy warszawskiego Ursynowa mogą także skorzystać z salonu serwisowego Skody, funkcjonującego w ramach Grupy Auto Wimar, który zlokalizowany jest przy ulicy Gruchacza 39. W tym miejscu oferowana jest pomoc w zakresie napraw oraz serwisu samochodów osobowych. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także flotowych oraz należących do sektora MŚP. Wykonywany jest tu gwarancyjny i pogwarancyjny serwis aut, klienci mogą liczyć również na szybką dostawę części zamiennych oraz akcesoriów.

Serwis Skody

Salon serwisowy przy ulicy Gruchacza 39 proponuje pełnowymiarowy serwis dla aut marki Skoda. Oferta obejmuje gwarancyjną oraz pogwarancyjną obsługę serwisową, w ramach której znajdują się okresowe przeglądy, ale również możliwość dokonania przeglądu technicznego, czy montażu oraz przeglądu instalacji gazowych, pozwalającego na zachowanie pełnej gwarancji na samochód, montażu czujników parkowania czy sprzętu audio, jak też sezonowej wymiany opon.

Prowadzone są również naprawy skrzyń biegów, rozrządów, zawieszenia oraz układu kierowniczego, w serwisie prowadzona jest także pełna diagnostyka i naprawa elektronicznych układów zapłonu oraz wtrysku, jak też naprawa instalacji elektrycznej, alternatorów i rozruszników. Realizujemy kontrolę lub naprawę układu hamulcowego, przeprowadzamy geometrię zawieszenia, sprawdzamy stan amortyzatorów, a także czyścimy i naprawiamy klimatyzację w aucie.

Klienci mogą skorzystać tu z pełnej komputerowej diagnostyki silników, kontroli zawieszenia, czy montażu akcesoriów dodatkowych, jak zestawy głośnomówiące, haki holownicze czy radioodtwarzacze. Na miejscu prowadzona jest detaliczna oraz hurtowa sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów do Skody.

Usługi ekspresowe

Ekspress Serwis to kolejna z usług, oferowanych w ursynowskim salonie serwisowym Auto Wimar. Polega ona na usuwaniu niewielkich usterek na poczekaniu, czyli od razu po zgłoszeniu się klienta do serwisu, nawet bez konieczności wcześniejszego ustalania terminu wizyty. W zakresie tej usługi realizowane są wszelkie naprawy i usterki, których czas likwidacji nie przekracza 30 minut i dotyczą zazwyczaj czynności, wiążących się z wymianą elementów eksploatacyjnych.

W salonie serwisowym klienci mogą również zakupić oraz wymienić olej, filtry, wycieraczki, amortyzatory, żarówki, płyny eksploatacyjne czy bezpieczniki. Dzięki wyposażeniu nowego salonu serwisowego Auto Wimar, podobnie jak pozostałych salonów, w nowoczesne oraz zaawansowane urządzenia, możliwe jest perfekcyjne diagnozowanie wszelkich elementów oraz układów Skody, co pozwala również na znaczne skrócenie czasu naprawy.

Dla stałych klientów Auto Wimar przygotowało także programy lojalnościowe, które uprawniają do uzyskania atrakcyjnych rabatów na naprawy oraz na zakup części i akcesoriów. Serwis Skody na Ursynowie pracuje w godzinach od 7.00 do 19.00 pozwalając zainteresowanym na przeprowadzenie koniecznych przeglądów czy napraw w czasie dostosowanym do potrzeb.

 

 

JUŻ TERAZ UMÓW WIZYTĘ

W SERWISIE AUTO WIMAR!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję