Superb 2

NOWA DEFINICJA LUKSUSU

SUPERB

ELEGANCJA ZAWSZE I WSZĘDZIE

Poznaj nasze spojrzenie na kwestię bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Z perspektywy ŠKODY jest to najważniejsza rzecz, jeśli chodzi o projektowanie i tworzenie samochodów. Nowa ŠKODA SUPERB to kolejny etap naszego rozwoju. Nowa ŠKODA SUPERB to bezpieczeństwo w nowej odsłonie.

Nowy model został poddany drobnym zmianom, aby stać się naprawdę perfekcyjnym. Efektem tych modyfikacji jest kultowym samochód z dynamizmem i wdziękiem.

Superb 3

MIEJSCE NA WSZYSTKO

Superb 4

Przestrzeń ŠKODY Superb to świat luksusu sam w sobie. Oprócz wyjątkowego komfortu dla wszystkich pasażerów oferuje ogromną ilość miejsca oraz niezrównaną praktyczność.

BEZPIECZNA

Superb 5

W zakresie bezpieczeństwa ŠKODA Superb nie uznaje kompromisów – skupia się na systemach wspomagania kierownicy, oferując liczne innowacyjne funkcje.

NOWY WYMIAR LUKSUKU

Superb 6

Jakość wykonania, najlepsze materiały i wszechobecny komfort – tak rozumiemy luksus modelu SUPERB. Dodatkowo kryje się w nim cały szereg przemyślanych rozwiązań.

UMÓW SIĘ

JAZDĘ PRÓBNĄ!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Superb 7

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję