Škoda Octavia

KLASA SAMA DLA SIEBIE

Škoda Octavia

Rodzina Škoda Octavia

Styl, przestrzeń i technologia skupione w klasie kompaktowej to właśnie Škoda Octavia

Škoda Octavia przyśpieszy bicie Twojego serca. Jej wyjątkowy design z chromowaną osłoną chłodnicy wzbudza emocje i wrażenie solidności. Ten samochód to prawdziwy mistrz dynamiki i elegancji. Poznaj go również w sportowej wersji RS.

Škoda Octavia

STYLOWA I PRAKTYCZNA
Škoda Octavia

Škoda Octavia

Škoda Octavia ofertuje wyjątkowe połączenie praktyczności liftbacka i elegancję limuzyny. Jest gotowa na każdą sytuację, prezentując dwa samochody w jednym.

NAD WYRAZ KOMFORTOWA
Škoda Octavia

Škoda Octavia

Szeroka gama obręczy sprawia, że Škoda Octavia ma różne oblicza. Możesz do niej wybrać 16-,17- i 18-calowe obręcze podkreślając elegancję lub zamiłowanie do sportu.

SZEROKI WYBÓR KÓŁ
Škoda Octavia

Škoda Octavia

Škoda Octavia nie jest tylko środkiem transportu. Jest szansą na doskonałą podróż w komfortowym stylu. Mając ją w garażu, zawsze z niecierpliwością będziesz czekał na kolejne podróże.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

Škoda Octavia Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Octavia 2 Škoda Octavia

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję