Skoda Kamiq Warszawa 1 Škoda Kamiq

NOWY SUV. NOWE PERSPEKTYWY

Škoda Kamiq

Rodzina Škoda Kamiq

ŠKODA KAMIQ to miejski crossover, który będzie idealnym towarzyszem codziennego życia w nowoczesnym mieście. Nazwa „KAMIQ” funkcjonuje już na rynku chińskim, ale jednocześnie znakomicie wpisuje się w czeską wizję nowego, wszechstronnego modelu.

Słowo „KAMIQ” pochodzi od języka Eskimosów zamieszkujących północną Kanadę i Grenlandię. Opisuje coś, co pasuje idealnie do każdej sytuacji. Ponadto, stanowi kontynuację nazewnictwa pozostałych SUVów w gamie – ich nazwy zaczynają się od litery K i kończą na literę Q (KODIAQ, KAROQ).

Skoda Kamiq Warszawa 2 Škoda Kamiq

POSTAW KOLEJNY KROK
Škoda Kamiq

Škoda Kamiq

Škoda Kamiq łączy zalety SUV-a i samochodu miejskiego w charakterystycznym dla ŠKODY stylu. To idealne auto dla tych, którzy tworzą własne trendy, zamiast za nimi podążać.

PEWNOŚĆ SIEBIE
Škoda Kamiq

Škoda Kamiq

Siła i odwaga zawsze pochodzą z wnętrza. Škoda Kamiq nie jest inny – dzięki swojemu wnętrzu łączy pełen emocji design z ergonomią, dając pasażerom to, co najlepsze.

SPORT NA ŻYCZENIE
Škoda Kamiq

Škoda Kamiq

Ponieważ ŠKODA Kamiq została zbudowana na najnowszej platformie MQB, może być wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań jak np. Sport Chasis Control.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

Škoda Kamiq Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Skoda Kamiq Warszawa 3 Škoda Kamiq

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję