ŠKODA FABIA

WYJĄTKOWA

Škoda Fabia

Rodzina ŠKODA FABIA

W odmieniony dynamiczny design nowej ŠKODA FABIA doskonale wpisują się efektownie wyglądające reflektory Bi-LED z funkcją CORNER. Dzięki funkcji doświetlenia zakrętów – przydatnej i podczas skręcania, i parkowania – wpisują się one także w pakiet inteligentnych rozwiązań zwiększających wygodę jazdy.

W odmieniony dynamiczny design nowej ŠKODA Fabia nie uznaje kompromisów w kwestiach bezpieczeństwa. Teraz ogromna liczba systemów FABII została rozszerzona o nowe rozwiązania, znane z samochodów wyższej klasy.

ŠKODA FABIA

BEZPIECZEŃSTWO
ŠKODA FABIA

Fabia 2 ŠKODA FABIA

BLIND SPOT DETECT ŠKODA FABIA – funkcja monitorowania martwego pola w lusterkach pomaga kierowcy bezpiecznie zmienić pas ruchu, „widząc” wszystkie pojazdy w martwym polu – tym, którego nie obejmuje lusterko boczne.

NAWIGACJA AMUNDSEN
ŠKODA FABIA

Fabia 3 ŠKODA FABIA

Nawigacja zawsze poda Ci dokładne wskazówki dojazdu do celu wraz z informacjami o korkach ze ŠKODA Connect. Dodatkowo ŠKODA FABIA posiada ona 6,5-calowy kolorowy ekran dotykowy, który w czytelny sposób pokazuje Twoją drogę.

PODUSZKI POWIETRZNE
ŠKODA FABIA

Fabia 4 ŠKODA FABIA

Poduszki chronią wszystkich w aucie przed obrażeniami w razie wypadku. Boczne poduszki dają ochronę kierowcy i pasażerowi w razie uderzeń w bok auta. Kurtyny chronią głowy pasażerów, co daje kompleksową ochronę.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

ŠKODA FABIA WARSZAWA


Drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów, usług, aktualnych ofert
Połączeń telefonicznych w celu realizacji działań marketingowych na podany w formularz numer telefonu
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Fabia 5 ŠKODA FABIA

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.