Citigo Electric 1 Citigo Electric

SPRYTNY, MIEJSKI SAMOCHÓD

ŠKODA CITIGO-E iV

Rodzina ŠKODA CITIGO-E iV

Mały z zewnątrz – dla łatwego parkowania. Wielki wewnątrz – dla Twojej wygody. Nowoczesna i świeża CITIGO-E iV daje jasny przekaz: jestem wiecznie młoda i należę do rodziny ŠKODY!

Osłona chłodnicy, logo marki i wyraziste przednie reflektory tworzą niepowtarzalne oblicze tego samochodu, optycznie dodając mu szerokości. W ŠKODA CITIGO-E iV każdy zwróci na Ciebie uwagę.

Zwarte boczne linie nadwozia, krótkie zwisy i dużo przestrzeni wewnątrz – tym wyróżnia się ŠKODA CITIGO-E iV.

Jego dynamiczna sylwetka nie ogranicza widoczności, a długi rozstaw osi gwarantuje dużą ilość miejsca nawet dla osób na tylnej kanapie. Doskonałe proporcje i doskonała praktyczność w mieście.

Skoda Citigo Electric

ATRAKCYJNA I ELEGANCKA
ŠKODA CITIGO-E iV

Skoda Citigo Electric

Już po pierwszym spojrzeniu na Skoda Citigo Electric poznasz w tym aucie szkołę Škody. Ten miejski samochód od razu pokazuje swój charakter – jest praktyczny i modny.

KOMPAKTOWE ROZMIARY
ŠKODA CITIGO-E iV

Skoda Citigo Electric

Projektanci Skoda Citigo Electric wykorzystali każdy milimetr tego samochodu – stąd jego zwinność, a jednocześnie zaskakująca przestronność.

WYBÓR KÓŁ
ŠKODA CITIGO-E iV

Citigo Electric 2 Citigo Electric

14-,15- czy nawet 16-calowe obręcze kół – taki wybór mają kierowcy Citigo. Swoich inspiracji mogą szukać wśród oryginalny akcesoriów Skoda Citigo Electric.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

ŠKODA CITIGO-E iV warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Citigo Electric 3 Citigo Electric

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję