Škoda Scala

Nowoczesna

Škoda Scala

Rodzina Škoda Scala

Škoda Scala została zbudowana na platformie MQB, która posiada bardzo nowoczesną konstrukcję i jest połączona z najnowszymi układami napędowymi oraz szeroką gamę zaawansowanych systemów wspomagania kierownicy, które są zaczerpnięte z modeli wyższej klasy.

Škoda Scala posiada gamę silników benzynowych i wysokoprężnych. Wszystkie z nich posiadają wtrysk bezpośredni, jak również turbosprężarkę, spełniając najnowsze normy emisji spalin. Topowy silnik 1.5 TSI sprawia, że nowa SCALA ma aż 150 KM!

Škoda Scala

PRZESTRZEŃ
Škoda Scala

Škoda Scala

Škoda Scala to wszechstronność i przestronność w jednym, dzięki czemu jest gotowa na każde wyzwanie. Z nią łatwo poradzisz sobie ze wszystkim, co Cię czeka.

BEZPIECZEŃSTWO
Škoda Scala

Škoda Scala

O bezpieczeństwo Škoda Scala dbają rozwiązania rodem z klasy wyższej. Ten model jest wyposażony w mnóstwo zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i 9 poduszek powietrznych.

FUZJA INNOWACJI I STYLU
Škoda Scala

Model Skoda Scala Warszawa 1 Škoda Scala

Styl samochodu uzupełnia szeroka gama felg aluminiowych – od 16 do 18 cali – a także aerodynamiczne dodatki nadwozia, które zostały zaprojektowane, by zminimalizować opór powietrza.

UMÓW SIĘ NA Jazdę próbną!

Škoda Scala Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Model Skoda Scala Warszawa 2 Škoda Scala

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję