Škoda Kodiaq

ODKRYJ NOWE DROGI

Škoda Kodiaq

Rodzina Škoda Kodiaq

Niemal 4,7-metrowy SUV z opcją siedmiu miejsc i bagażnikiem 720 l. Škoda Kodiaq charakteryzuje idealne połączenie solidności, dynamicznych linii oraz wdzięku – dzięki temu jest natychmiast rozpoznawalna.

Wysoko umieszczone reflektory i masywna osłona chłodnicy wzbudzają zaufanie i nie pozostawiają wątpliwości – to nowa Škoda Kodiaq. Jej ostre kształty i solidny wygląd wyróżnią nową ŠKODĘ, na każdej drodze.

Škoda Kodiaq

WYRAZISTY DESIGN
Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq widziany z boku przykuwa uwagę szerokim rozstawem osi. Krótkie zwisy, łagodnie nachylona linia dachu i linie boczne sprawiają wrażenie, że ten SUV jest cały czas w ruchu.

RODZINNE WNĘTRZE
Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq

7 miejsc i bagażnik największy w swojej klasie – to najlepsze podkreślenie rodzinnego charakteru tego auta. Oczywistym jest, że jako typowa ŠKODA, Škoda Kodiaq oferuje dużo miejsca.

SZEROKI WYBÓR KÓŁ
Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq daje dużo możliwości. Dzięki szerokiej ofercie kół, na pewno znajdziesz takie, które pasują do Twojego gustu lub charakteru – od 17 aż do 19-calowych.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

Škoda Kodiaq Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Model Skoda Kodiaq Warszawa 1 Škoda Kodiaq

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję