Škoda Koraq

WYBIERZ INNĄ DROGĘ

Škoda Koraq

Rodzina Škoda Koraq

Odwaga wymalowana na „twarzy” tego auta, muskularna sylwetka i dynamiczne proporcje w kompaktowym nadwoziu już na pierwszy rzut oka zdradzają, że Škoda Koraq lubi się wyróżniać. Podkreśli Twoją osobowość zarówno w mieście, jak i podczas wspólnych przygód.

Škoda Koraq

KOMFORTOWA
Škoda Koraq

Škoda Koraq

Škoda Koraq spełnia wszystkie wymagania. Otacza kierowcę i pasażerów przyjemnym wnętrzem i technologią. która sprawia, że każdy podróż przebiegnie przyjemnie.

GOTOWA NA WSZYSTKO
Škoda Koraq

Škoda Koraq

W Škodzie Karoq duża przestronność i wiele przemyślanych rozwiązań idą w parze z przestronnym wnętrzem , dużą ilością miejsca z tyłu oraz pojemnym bagażnikiem.

NIESAMOWITE WNĘTRZE
Škoda Koraq

Škoda Koraq

Przy tak szerokim wyborze kół w modelu Škoda Koraq, na pewno znajdziesz coś dla siebie – od 17 przez 18, aż po 19-calowe obręcze aluminiowe. Sprawdź naszą ofertę.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

Škoda Koraq Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Model Skoda Karoq Warszawa 1 Škoda Koraq

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję