Model Skoda Citigo Electric Warszawa 1 Model Skoda Citigo Electric Warszawa

SPRYTNY, MIEJSKI SAMOCHÓD

Škoda Citigo Electric

Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Mały z zewnątrz – dla łatwego parkowania. Wielki wewnątrz – dla Twojej wygody. Nowoczesna i świeża Citigo daje jasny przekaz: jestem wiecznie młoda i należę do rodziny ŠKODY!

Osłona chłodnicy, logo marki i wyraziste przednie reflektory tworzą niepowtarzalne oblicze tego samochodu, optycznie dodając mu szerokości. W Škoda Citigo Electric każdy zwróci na Ciebie uwagę.

Zwarte boczne linie nadwozia, krótkie zwisy i dużo przestrzeni wewnątrz – tym wyróżnia się Citigo.

Jego dynamiczna sylwetka nie ogranicza widoczności, a długi rozstaw osi gwarantuje dużą ilość miejsca nawet dla osób na tylnej kanapie. Doskonałe proporcje i doskonała praktyczność w mieście.

Skoda Citigo Electric

ATRAKCYJNA I ELEGANCKA
Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Skoda Citigo Electric

Już po pierwszym spojrzeniu na Skoda Citigo Electric poznasz w tym aucie szkołę Škody. Ten miejski samochód od razu pokazuje swój charakter – jest praktyczny i modny.

KOMPAKTOWE ROZMIARY
Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Skoda Citigo Electric

Projektanci Skoda Citigo Electric wykorzystali każdy milimetr tego samochodu – stąd jego zwinność, a jednocześnie zaskakująca przestronność.

WYBÓR KÓŁ
Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Model Skoda Citigo Electric Warszawa 2 Model Skoda Citigo Electric Warszawa

14-,15- czy nawet 16-calowe obręcze kół – taki wybór mają kierowcy Citigo. Swoich inspiracji mogą szukać wśród oryginalny akcesoriów Skoda Citigo Electric.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Model Skoda Citigo Electric Warszawa 3 Model Skoda Citigo Electric Warszawa

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję