Autoryzowani dealerzy Škoda

AUTO WIMAR BIZNES EKSPERT

najlepsza flota dla firm

Autoryzowani dealerzy skoda

Czym może być dla Ciebie BIZNES EKSPERT?

  • Bezpośrednim wsparciem eksperta ds. zarządzania flotą
  • Minimalizacją konsekwencji prawnych
  • Optymalizacją kosztów zarządzania flotą
  • Kontrolą użytkowania samochodów w czasie rzeczywistym
  • Przewidywalnym budżetowaniem floty

Zadania Twojego BIZNES EKSPERTA!

  • Bezpośrednim wsparciem eksperta ds. zarządzania flotą
  • Minimalizacją konsekwencji prawnych
  • Optymalizacją kosztów zarządzania flotą
  • Kontrolą użytkowania samochodów w czasie rzeczywistym
  • Przewidywalnym budżetowaniem floty
Twoja flota Škoda w firmie

WYBIERZ NAJLEPSZE AUTO

DLA SWOJEJ FIRMY

PAKIET KORZYŚCI

NAJLEPSZY DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Flota 6 Autoryzowani dealerzy Skoda

UZUPEŁNIANIE PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH

Bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych obejmuje płyn chłodzący, płyn do spryskiwaczy i płyn hamulcowy – możesz je wymienić w wybranym salonie AUTO WIMAR od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00.

Flota 7 Autoryzowani dealerzy Skoda

BEZPŁATNY HOTEL DLA OPON NA OKRES TRZECH LAT

Po wymianie opon w serwisie AUTO WIMAR (według cennika) będziesz mógł oddać je do bezpłatnego przechowania, zarówno zimą, jak i wiosną. Z hotelu opon będziesz mógł korzystać za darmo aż przez 3 lata!

Flota 8 Autoryzowani dealerzy Skoda

WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU LUB BAGAŻNIKA

Od teraz będziesz gotowy na każde wyzwanie. W razie potrzeby będziesz mógł wypożyczyć od nas samochód do przewozu większych gabarytów lub wypożyczyć bagażnik dachowy z bagażnikiem na rowery na okres nawet do 8 dni.

Flota 9 Autoryzowani dealerzy Skoda

TRANSPORT Z LOTNISKA DLA CIEBIE I RODZINY

Oferujemy Ci odwiezienie i przywiezienie wraz z maksymalnie 3 innymi osobami z salonu AUTO WIMAR na lotnisko Modlin lub Okęcie, w tym czasie opiekując się Twoim autem – przeglądniemy je pod względem technicznym i umyjemy je.

Flota 7 Autoryzowani dealerzy Skoda

KONTROLA CIŚNIENIA W OPONACH TWOJEGO AUTA

Podczas każdorazowej wizyty w serwisie AUTO WIMAR zadbany o Twój komfort prowadzenia i bezpłatnie sprawdzimy ciśnienie w oponach. W razie potrzeby uzupełnimy je tak, by jeździło Cię wygodnie na każdym kilometrze.

Flota 11 Autoryzowani dealerzy Skoda

LUNCH PODCZAS WIZYTYW NASZYM SALONIE

Wiemy jak sprawić, byś nas dobrze zapamiętał. Oprócz profesjonalnych usług podczas powyżej 1,5-godzinnej naprawy lub przeglądu w serwisie AUTO WIMAR zaoferujemy Ci smaczny lunch w restauracji. Wiemy, że kierowca syty to kierowca szczęśliwy!

Flota 12 Autoryzowani dealerzy Skoda

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję