AUTO-WIMAR GRUCHACZA 39

boczna puławskiej

Wielkie Święto w Grupie Auto Wimar. Niedawno otworzyliśmy nasz CZWARTY Salon w Warszawie. Przyjdź i poznaj nasz niezawodny zespół. 

Grupa Auto Wimar nieustannie rozszerza swoją ofertę, co skutkuje otwieraniem nowych salonów. Od niedawna mieszkańcy warszawskiego Ursynowa mogą także skorzystać z Salonu oraz Serwisu Skody, funkcjonującego w ramach Grupy Auto Wimar, który zlokalizowany jest przy ulicy Gruchacza 39. W tym miejscu oferowana jest pomoc w zakresie napraw oraz serwisu samochodów osobowych. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także flotowych oraz należących do sektora MŚP. Wykonywany jest tu gwarancyjny i pogwarancyjny serwis aut, klienci mogą liczyć również na szybką dostawę części zamiennych oraz akcesoriów.

CO ZAŁATWISZ W NASZYM ODDZIALE?

POZNAJ WSZYSTKIE DZIAŁY NASZEJ FIRMY

KUPISZ AUTO NOWE

Stoisz przed wyborem zakupu nowego auta? Skontaktuj się z nami a nasi wykwalifikowani Specjaliści pomogą Ci wybrać auto najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb !

...ALE RÓWNIEŻ UŻYWANE

W naszym Salonie mamy również bardzo bogatą ofertę aut używanych z gwarancją zarejestrowanych w renomowanym programie Das Welt Auto.

NAPRAWISZ SWOJE AUTO

Nasz Serwis Mechaniczny z przyjemnością zajmie się każdym zleceniem od wymiany opon po przeglądy czy inne naprawy w ramach opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

...ORAZ ZLIKWIDUJESZ SZKODĘ

Korzystając z usług naszego Działu Likwidacji Szkód otrzymujecie Państwo pełną gwarancję na świadczone u nas usługi oraz pewność o zachowaniu gwarancji fabrycznych.

WYKUPISZ UBEZPIECZENIE

W naszym oddziale szybko i komfortowo załatwisz również wszelkie procedury związane z ubzpieczeniem czy finansowaniem dla swojego auta!

I ZNAJDZIESZ CZĘŚCI DO SWOJEGO AUTA

Auto Wimar, to również miejsce, w którym znajdziesz części zamienne i akcesoria do samochodów marki Škoda. Zapytaj o ofertę dla siebie!

image0_1image0_1
5-15-1
3aw-13aw-1
20200928_11394720200928_113947
20200928_11405520200928_114055
20200928_11502820200928_115028

wybierZ MODEL DLA SIEBIE!

Auto-Wimar Gruchacza 6 Autoryzowani dealerzy Skoda

Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń!

Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Zgadzam się na otrzymywanie od Auto Wimar Sp. z o.o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa: *
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję