JEŚLI SKODA TO GRUPA AUTO WIMAR

w Warszawie

Przyjaciele marki auto wimar

i ich rekomendacje

Odbierz ekstra niespodziankę do zakupu przy samochodzie SKODA!

Myślisz o nowym samochodzie? A Skoda? Nowoczesna, niezawodna, niedroga. A jeśli Skoda to tylko grupa Auto Wimar. Salony sprzedaży, serwis, PROFESJONALIŚCI! Od 30 lat na rynku! Nie wierzysz? Sprawdź!

Zygmunt Chajzer

Dzień dobry. Z tej strony Filip Chajzer. Kiedy pytają... Panie Filipie... Gdzie Pan kupił taką piękną Skodę? Odpowiadam: GRUPA AUTO WIMAR! Są od 30 lat na rynku i wiedzą co robią. Na hasło KOCHAM FILIPA zrobią Wam dobrze skrojony rabat!

Filip Chajzer

Myślisz o nowym samochodzie? Tylko SKODA. A jeśli SKODA to tylko grupa AUTO WIMAR! Zdecydowanie rekomenduję salony i serwisy GRUPY AUTO WIMAR w Warszawie. To profesjonaliści. Od 30 lat na rynku!

Tomasz Karolak

Wow! Jaki zgrabny kształt, a jaki ładny kolor! Szukasz nowego Samochodu? Jeśli tak to tylko Skoda, a jeśli Skoda to tylko GRUPA AUTO WIMAR w Warszawie! Profesjonaliści, 30 lat na rynku. Odwiedź ich, a się przekonasz! Tak jak ja! Polecam 🙂

Anita Sokołowska

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!


Drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów, usług, aktualnych ofert
Połączeń telefonicznych w celu realizacji działań marketingowych na podany w formularz numer telefonu
Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę na naszej stronie internetowej. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.
Akceptuję