skoda serwis

PAKIET KORZYŚCI

GRUPY AUTO WIMAR!

Poznaj zalety wyjątkowego Pakietu Korzyści, który znajdziesz tylko w Salonach i Serwisach Grupy Auto Wimar.

Bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych

PAKIET KORZYŚCI – Bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych obejmuje płyn chłodzący, płyn do spryskiwaczy i płyn hamulcowy – możesz je wymienić w wybranym salonie AUTO WIMAR od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00.

Bezpłatny hotel opon na 3 lata

PAKIET KORZYŚCI – Po wymianie opon w serwisie AUTO WIMAR (według cennika) będziesz mógł oddać je do bezpłatnego przechowania, zarówno zimą, jak i wiosną. Z hotelu opon będziesz mógł korzystać za darmo aż przez 3 lata!

Wypożyczenie samochodu lub bagażnika

PAKIET KORZYŚCI – Od teraz będziesz gotowy na każde wyzwanie. W razie potrzeby będziesz mógł wypożyczyć od nas samochód do przewozu większych gabarytów (VW Transporter, w ustalonych godzinach) lub wypożyczyć bagażnik dachowy z bagażnikiem na rowery na okres nawet do 8 dni. To idealne rozwiązanie na rodzinny wyjazd!

Transport z lotniska

PAKIET KORZYŚCI – Oferujemy Ci odwiezienie i przywiezienie wraz z maksymalnie 3 innymi osobami z salonu AUTO WIMAR na lotnisko Modlin lub Okęcie, w tym czasie opiekując się Twoim autem – przeglądniemy je pod względem technicznym i umyjemy je. Jak wrócisz, wsiądziesz do auta, które będzie jak nowe!

Kontrola ciśnienia w oponach

PAKIET KORZYŚCI – Podczas każdorazowej wizyty w serwisie AUTO WIMAR zadbany o Twój komfort prowadzenia i bezpłatnie sprawdzimy ciśnienie w oponach. W razie potrzeby uzupełnimy je tak, by jeździło Cię wygodnie na każdym kilometrze.

Lunch w trakcie wizyty

PAKIET KORZYŚCI – Wiemy jak sprawić, byś nas dobrze zapamiętał. Oprócz profesjonalnych usług podczas powyżej 1,5-godzinnej naprawy lub przeglądu w serwisie AUTO WIMAR zaoferujemy Ci smaczny lunch w restauracji. Wiemy, że kierowca syty to kierowca szczęśliwy!