PAKIET KORZYŚCI

GRUPY AUTO WIMAR!

Poznaj zalety wyjątkowego Pakietu Korzyści, który znajdziesz tylko w Salonach i Serwisach Grupy Auto Wimar.
Pakiet Korzyści ikona olej
Bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych
Pakiet Korzyści ikona
Bezpłatny hotel opon do 3 lat
Pakiet Korzyści ikona
Wypożyczenie samochodu lub bagażnika
Pakiet Korzyści ikona
Transport z lotniska
Pakiet Korzyści ikona ciśnienie w oponach
Kontrola ciśnienia w oponach
Pakiet Korzyści ikona lunch
Lunch w trakcie wizyty

BEZPŁATNE UZUPEŁNIENIE PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH

PAKIET KORZYŚCI – Bezpłatne uzupełnienie płynów eksploatacyjnych obejmuje płyn chłodzący, płyn do spryskiwaczy i płyn hamulcowy – możesz je wymienić w wybranym salonie AUTO WIMAR od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 8.00-14.00.

BEZPŁATNY HOTEL OPON
NA 3 LATA

PAKIET KORZYŚCI – Po wymianie opon w serwisie AUTO WIMAR (według cennika) będziesz mógł oddać je do bezpłatnego przechowania, zarówno zimą, jak i wiosną. Z hotelu opon będziesz mógł korzystać za darmo aż przez 3 lata!

WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU LUB BAGAŻNIKA

PAKIET KORZYŚCI – Od teraz będziesz gotowy na każde wyzwanie. W razie potrzeby będziesz mógł wypożyczyć od nas samochód do przewozu większych gabarytów (VW Transporter, w ustalonych godzinach) lub wypożyczyć bagażnik dachowy z bagażnikiem na rowery na okres nawet do 8 dni. To idealne rozwiązanie na rodzinny wyjazd!

TRANSPORT Z LOTNISKA

PAKIET KORZYŚCI – Oferujemy Ci odwiezienie i przywiezienie wraz z maksymalnie 3 innymi osobami z salonu AUTO WIMAR na lotnisko Modlin lub Okęcie, w tym czasie opiekując się Twoim autem – przeglądniemy je pod względem technicznym i umyjemy je. Jak wrócisz, wsiądziesz do auta, które będzie jak nowe!

KONTROLA CIŚNIENIA W OPONACH

PAKIET KORZYŚCI – Podczas każdorazowej wizyty w serwisie AUTO WIMAR zadbany o Twój komfort prowadzenia i bezpłatnie sprawdzimy ciśnienie w oponach. W razie potrzeby uzupełnimy je tak, by jeździło Cię wygodnie na każdym kilometrze.

LUNCH W TRAKCIE WIZYTY

PAKIET KORZYŚCI – Wiemy jak sprawić, byś nas dobrze zapamiętał. Oprócz profesjonalnych usług podczas powyżej 1,5-godzinnej naprawy lub przeglądu w serwisie AUTO WIMAR zaoferujemy Ci smaczny lunch w restauracji. Wiemy, że kierowca syty to kierowca szczęśliwy!

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Administratorem danych jest Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować za pomocą e-mail IOD@auto-wimar.pl lub pisząc na adres Spółki z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych". Pełna treść klauzuli znajduję się TUTAJ