KUP KOMPLET KÓŁ (OPONY + FELGI) W GRUPIE AUTO-WIMAR
WYMIANA GRATIS!

KUP NOWE KOŁA/OPONY Z 36 MIES. UBEZPIECZENIEM W CENIE

Kupując nowe koła w Grupie Auto-Wimar, wjeżdżasz w sezon z poczuciem bezpieczeństwa i lepszej kontroli nad autem. Ale nie wszystko jesteś w stanie kontrolować, dlatego koła/opony świeżo zakupione u nas zawierają ubezpieczenie opon w cenie od zdarzeń losowych.

HOTEL OPON I KÓŁ

Przechowaj swoje koła lub opony poza sezonem w dobrych rękach. W tym czasie zajmiemy się ich serwisem!

SŁODKO ŚPIMY, GDY NIE JEŹDZIMY - JAK DZIAŁA HOTEL?

przeglad-rozszerzony

Dostarcz opony do Hotelu

Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnego Opiekuna, który zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania oraz zajmie się prawidłowym przechowaniem Twoich opon. Ty je do nas przywozisz, my zajmujemy się resztą.

przeglad-olejowy

Sprawdzamy stan opon i kół

Wszystkie opony sprawdzamy pod kątem uszkodzeń i oznaczamy dokładnie (luzem lub w pokrowcach), na jej powierzchni bocznej, podając m.in. jej rozmiar i typ.

 
prace-dodatkowe

Prowadzimy ich dokładną ewidencję

Uwzględniając Twoje dane osobowe oraz szczegółowy opis opon (rozmiar, marka, model, stopień zużycia, sezon itp.). Robimy to po to, byś miał pewność, że u nas nic nie zginie.

 

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

ILOŚĆ OGRANICZONA!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.

CZYM JEST UBEZPIECZENIE NOWYCH OPON?

Dzięki ubezpieczeniu, przez 36 miesięcy, otrzymasz rekompensatę w przypadku uszkodzenia opon w wyniku: wandalizmu, uderzenia w krawężnik lub najechania na ostry przedmiot. Warunkiem skorzystania z ubezpieczenia opon jest zakup kompletnych opon w Grupie Auto-Wimar.
Opony z ubezpieczeniem ikona uszkodzeń

JAK SKORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA?

Opony z ubezpieczeniem ikona umowy
Miej zawsze w samochodzie Paszport ubezpieczenia opon, a także fakturę z oryginalnymi naklejkami hologramowymi.
Opony z ubezpieczeniem ikona
Jeśli któraś z opon zostanie uszkodzona, przywieź ją do Autoryzowanego Punktu Serwisowego ŠKODY i pokaż Doradcy serwisowemu fakturę z naklejkami oraz Paszport ubezpieczenia opon.
Opony z ubezpieczeniem ikona

Korzystaj z rekompensaty!

OBEJRZYJ FILM I SPRAWDŹ WARUNKI UBEZPIECZENIA
PRZY ZAKUPIE OPON

Przechowuj opony w Hotelu Opon

Opony z ubezpieczeniem
Hotel Opon to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie masz odpowiednich warunków do przechowywania kół/opon. W Hotelu Opon możesz zostawić opony letnie/zimowe lub całe zestawy kół na felgach stalowych/aluminiowych. Zajmiemy się ich przechowaniem, ewidencją, serwisem, a także ewentualną sprzedażą. Dlaczego właściwe warunki przechowywania opon i profesjonalny sposób obchodzenia się z nimi są ważne: – przedłuża to ich trwałość, – przekłada się na zachowanie większego bezpieczeństwa na drodze

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

ILOŚĆ OGRANICZONA!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.