SKODA WARSZAWA

GRUPA AUTO WIMAR

Jesteśmy profesjonalną, wyspecjalizowaną i prężnie rozwijającą się firmą, a oferowana przez nas jakość usług czyni z nas lidera w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki ŠKODA oraz aut używanych, w tym innych producentów, a także obsługi serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą klientów indywidualnych, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, stworzyliśmy specjalny PROGRAM FLOTA, który daje Klientom możliwość osiągania specjalnych korzyści zarówno związanych z kupnem samochodów, jak i obsługą posprzedażową, a także serwisem oraz zakupem oryginalnych części i akcesoriów samochodowych.

31

Lat na rynku

100 000

Sprzedanych samochodów

500 000

Umówionych wizyt serwisowych

SKODA WARSZAWA - NASZA OFERTA

O nas Skoda Auto Wimar kamiq
Auto Wimar ikona pakiet korzysci
Pakiet Korzyści w AUTO WIMAR to jeszcze więcej wygody i zysków. Dzięki niemu zadbasz o swój samochód i swoją rodzinę, oszczędzając czas i swoją kieszeń! Pakiet Korzyści otrzymuje każdy kto zdecyduje się na zakup auta w salonie AUTO WIMAR. Jest ważny przez okres 4 lat w przypadku zakupu samochodu nowego oraz przez 1 rok w przypadku auta używanego.

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.