Modele Octavia kombi

NOWA ŠKODA OCTAVIA SCOUT

KORZYSTAJ Z WOLNOŚCI

Elegancka i niezawodna

PRZYCIĄGAJĄCY DESIGN

Wersja SCOUT modelu OCTAVIA jest uzupełniona o elementy nadwozia, które dodają jej charakteru i solidności, jednocześnie podkreślając wrodzoną elegancję. Ten design oddaje wszechstronność samochodu, która tylko zachęca do odkrywania nowych przygód.

KOMFORT ZAWSZE I WSZĘDZIE

Przestronne, dobrze wyposażone wnętrze ŠKODY OCTAVIA SCOUT z szerokim wachlarzem możliwości łączności, zapewni Tobie komfort podczas wszystkich podróży. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy w ciągu tygodnia, czy wybierasz się w góry na urlop.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,2l/100km do 6,7l/100km, emisja CO2 od 108g/km do 155g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

PRZEMYŚLANE
WNĘTRZE

schowek NA
SZCZOTKĘ

Elektryczne zabezpieczenie dla dzieci

Chowane rolety przeciwsłoneczne

KIESZENIE NA
TELEFON

IMPONUJĄCA
PRZESTRZEŃ

Uchwyty na butelki
1,5 l w drzwiach

SCHOWEK
JUMBO BOX

USB-C przy
lusterku wstecznym

VIRTUAL
COCKPIT

PRZEMYŚLANA
TECHNOLOGIA

Phone Box z funkcją ładowania

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ OCTAVIA SCOUT!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.