CIESZ SIĘ KAŻDĄ DROGĄ

Chwyć mocno kierownicę i wciśnij pedał gazu. Silnik o mocy 245 KM pokaże Ci swoją dynamikę. Samochód będzie słuchał każdego Twojego polecenia, a Ty będziesz czerpał przyjemność z pokonywania jednego zakrętu za drugim. To samochód stworzony z myślą o rodzinie i o kierowcy.

WYBIERZ NAPĘD, KTÓRY PASUJE DO CIEBIE.

Wybierz jeden z trzech typów napędów. Hybryda plug-in RS iV w wyjątkowy sposób łączy wspaniałą dynamikę i czysto elektryczną jazdę. Wersja benzynowa jest gotowa do zapewnienia Ci maksymalnej przyjemności z jazdy. OCTAVIA RS z silnikiem wysokoprężnym z kolei doskonale nadaje się na długie trasy. Którą OCTAVIĘ RS wybierasz?

DO MIASTA BEZ EMISJI

Wkrocz w nową erę miejskiej jazdy z hybrydową wersją plug-in RS iV. Naładuj akumulator i ruszaj w miejskie zaułki i alejki bezszelestnie. Wszystko to dzięki elektrycznemu napędowi o zasięgu do 60 km zweryfikowanym przez WLTP, który nie emituje spalin.

POKAZ MOCY

Dynamiczna sylwetka OCTAVII RS jest wzbogacona czarnymi dodatkami i innymi specjalnymi elementami, w tym 18-calowymi felgami Comet.

SPORTOWE WNĘTRZE

OCTAVIA RS bez trudu łączy w sobie sport z komfortem. W standardowym wyposażeniu oferuje ona wirtualny kokpit o przekątnej 10,25-cala, oświetlenie ambientowe i inne atrakcyjne rozwiązania.

TECHNOLOGIA NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

octavia 22
Travel assist
Travel Assist przejmuje częściową kontrolę nad samochodem – monitoruje ruch i ułatwia jazdę.
octavia 21
Safety Assist
Gama systemów bezpieczeństwa została rozszerzona o kilka innowacji.
tech1
Oświetlenie LED
Światła LED zapewniają lepszą widoczność, niższe zużycie energii i najwyższe bezpieczeństwo.
tech4
Łatwe parkowanie
Nie martw się już o parkowanie – z pomocą jednego przycisku zmieścisz się w najbardziej ciasnych miejscach.

SZYBKA ŁĄCZNOŚĆ

Systemy informacyjno-rozrywkowe nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferują praktyczne funkcje, takie jak wiadomości o ruchu drogowym lub połączenie Wi-Fi.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,7l/100km do 9,3l/100km, emisja CO2 od 123g/km do 210g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

octavia 7
Schowek na szczotkę
octavia 9
Łatwe uzupełnianie AdBlue ®
octavia 10
Chowane rolety przeciwsłoneczne
octavia 11
Kieszenie na telefon
octavia 12
Uchwyty na butelki 1,5-L w drzwiach
octavia 13
Schowek Jumbo box
octavia 14
USB-C przy lusterku wstecznym
octavia 15
Canton sound system
octavia 16
Phone box z funkcją ładowania
octavia 17
Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika
octavia 20
System siatek
octavia 19
Dwustronna wykładzina bagażnika