IMPONUJĄCE WZORNICTWO

Całkowicie nowa OCTAVIA jest większa, ale dzięki sylwetce przypominającej auta typu coupe jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek. Design emanuje pewnością siebie, ponadczasowością i wysoką jakością – doskonale reprezentuje wartości marki

NOWOCZESNE WNĘTRZE

Witamy w kokpicie nowej generacji! Wyświetlacz HUD (head-up-display) wyświetla informacje na przedniej szybie, a dwa pozostałe, 10-calowe wyświetlacze pokazują wszystkie ważne informacje o samochodzie. Co więcej, nastrojowe oświetlenie wnętrza zapewnia elegancką atmosferę na pokładzie.

NIEZBĘDNY KOMFORT

Dzięki takim rozwiązaniom, jak ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR i adaptacyjne zawieszenie, zawsze dotrzesz do celu z poczuciem najwyższego komfortu. Zakres wyposażenia nowej OCTAVII obejmuje także m.in. system Travel Assist lub Virtual Pedal.

DOSKONAŁA DLA RODZINY I BIZNESU

Zupełnie nowa, jeszcze bardziej przestronna OCTAVIA, doskonale sprawdzi się jako auto rodzinne na weekendy i jako samochód biznesowy w tygodniu. Łatwo zmieścisz w niej wszystko, co najpotrzebniejsze – jej bagażnik ma pojemność aż 600 l.

BEZPIECZEŃSTWO ZAWSZE NAJWAŻNIEJSZE

Podróżuj bez obaw, bez względu na to czy pokonujesz zatłoczone ulice miasta, czy jesteś w trasie. Nowa OCTAVIA oferuje kilka nowych systemów wspomagania kierowcy, wraz z 9 poduszkami powietrznymi i maksymalną 5-gwiazdkową oceną w testach Euro NCAP.

TECHNOLOGIA NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

octavia 22
Travel assist
Travel Assist przejmuje częściową kontrolę nad samochodem – monitoruje ruch i ułatwia jazdę.
octavia 21
Safety Assist
Gama systemów bezpieczeństwa została rozszerzona o kilka innowacji.
tech1
Oświetlenie LED
Światła LED zapewniają lepszą widoczność, niższe zużycie energii i najwyższe bezpieczeństwo.
tech4
Łatwe parkowanie
Nie martw się już o parkowanie – z pomocą jednego przycisku zmieścisz się w najbardziej ciasnych miejscach.

ONLINE NAWET W DRODZE

Systemy informacyjno-rozrywkowe nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferują wiele praktycznych funkcji, jak połącznie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,7l/100km do 9,3l/100km, emisja CO2 od 123g/km do 210g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

octavia 7
Schowek na szczotkę
octavia 9
Łatwe uzupełnianie AdBlue ®
octavia 10
Chowane rolety przeciwsłoneczne
octavia 11
Kieszenie na telefon
octavia 12
Uchwyty na butelki 1,5-L w drzwiach
octavia 13
Schowek Jumbo box
octavia 14
USB-C przy lusterku wstecznym
octavia 15
Canton sound system
octavia 16
Phone box z funkcją ładowania
octavia 17
Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika
octavia 20
System siatek
octavia 19
Dwustronna wykładzina bagażnika