WPROWADZENIE HYBRYDY PLUG-IN

Pod maską ŠKODY SUPERB iV kryje się zaawansowany hybrydowy układ napędowy typu plug-in, łączący w sobie najlepsze cechy napędu elektrycznego i konwencjonalnego. Dzięki temu jest jednocześnie ekologiczny i dynamiczny.

ŻYCIE W STYLU iV

Cicha, bezemisyjna jazda po mieście i wystarczający, stukilometrowy zasięg – tak wygląda beztroskie, a jednocześnie codzienne życie z modelem SUPERB iV.

INNOWACYJNE WYPOSAŻENIE

SUPERB iV jest dostępny w jednej z czterech wersji: Ambition, Style, L&K i SportLine. Każda z nich jest wyjątkowa i przyciąga innym wyposażeniem, a także posiada dodatkowe funkcje iV i możliwość wyboru różnych opcji.

TECHNOLOGIA NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

tech1
Światła adaptacyjne
Najlepsze systemy oświetlenia – by widzieć i być widocznym.
Przechwytywanie2 1.png
Asystent komfortu
Jedź wygodnie w harmonii z ruchem.
tech2
Safety Assist
Najwyższej klasy systemy wspomagające bezpieczeństwo na drodze.
tech4
Łatwe parkowanie
Parkowanie tak łatwe jak naciśnięcie przycisku.

SYSTEMY MULTIMEDIALNE NAJWYŻSZEJ GENERACJI

Wersja iV jest pionierem łączności wśród modeli SUPERB. W niej możesz np. zdalnie ładować baterię z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,7l/100km do 9,3l/100km, emisja CO2 od 123g/km do 210g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

superb11
Uchwyt na bilet parkingowy
superb12
Zabezpieczenie dla dzieci
superb13
Schowek na okulary
superb20
Wyjmowana torba na narty
superb22
System siatek
superb21
Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika