Skoda Fabia ikona

ŠKODA FABIA

Wyprzedź trendy

Poczuj to!
Już od 62000 zł

ATRAKCYJNA I ELEGANCKA

ŠKODA FABIA może się pochwalić bardziej dojrzałą i elegancką stylistyką. Nowa osłona chłodnicy świetnie współgra z opcjonalnymi reflektorami LED. Dzięki wielu dopracowanym detalom ŠKODA FABIA to samochód o własnym charakterze.

PRAWDZIWA MOC

FABIA oferuje wyłącznie nowoczesne silniki benzynowe, łączące przyjemność z jazdy i oszczędnością. Jednostki napędowe dostarczają do 110 KM.

MAŁE RZECZY, DUŻE MOŻLIWOŚCI

Gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz mnóstwo praktycznych i przemyślanych rozwiązań – od uchwytów po siatki i kieszenie. Są one doskonałe do przewożenia niewielkich przedmiotów i sprawdzą się na wyjazdach z dziećmi lub na zakupach z całą rodziną.

WZORY KÓŁ

FABIA daje bardzo szeroki wybór i oferuje felgi 15-, 16-, 17-, a nawet 18-calowe. Wszystko po to, by świetnie odzwierciedlała Twój styl.

BLIND SPOT

Funkcja monitorowania martwego pola to dwa radary ukryte w tylnym zderzaku, które monitorują obszar za samochodem i ostrzegają kierowcę o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia poprzez zapalenie się diody LED w lusterku zewnętrznym.

TECHNOLOGIA NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

Skoda Fabia czujka cofania

SAFETY ASSIST

NOWA FABIA sprawia, że codzienna jazda to przyjemność.
Skoda Fabi czujki parkowania

KOMFORT

Praktyczna technologia sprawi, że poczujesz prawdziwy komfort.
Skoda Fabia nawigacja

SYSTEMY INFOTAINMENT

Nowoczesne systemy Infotainment zamieniają każdą podróż w przeżycie.
Skoda Fabia

PO PROSTU CLEVER

Bezpieczne i wytrzymałe nadwozie FABII może chronić pasażerów aż 6 poduszkami powietrznymi.

SMARTFON NA KOŁACH

Gdy będziesz chciał posłuchać muzyki lub spojrzeć na mapę, możesz to zrobić za pomocą smartfona – wszystko znajdzie swoje odzwierciedlenie na centralnym wyświetlaczu auta.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,3l/100km do 6,2l/100km, emisja CO2 od 120g/km do 141g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

PRZEMYŚLANE
DETALE

PRZEDNI
PODŁOKIETNIK

Uchwyt na butelkę
1,5 l z przodu

Uchwyt na butelkę
0,5 l z TYŁU

Dwustronna mata bagażnika

BAGAŻNIK

HACZYKI
W BAGAŻNIKU

REGULOWANA PODŁOGA BAGAŻNIKA

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ FABIA!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.