Skoda Fabia Combi

ŠKODA FABIA COMBI

Wyprzedź trendy

Rozmiar rodzinny

ATRAKCYJNA I ELEGANCKA

Czysty design i precyzja wykonania w połączeniu z ostrymi liniami, wypukłymi i wklęsłymi powierzchniami sprawiają, że ŠKODA FABIA COMBI to samochód z charakterem. Dodatkowo tylne światła wykonane w technologii LED pozwalają wyróżnić się na drodze , a elementy odblaskowe w kształcie „kocich oczu” dodają FABII drapieżności.

KAMERA COFANIA

Włączenie biegu wstecznego aktywuje kamerę, a na wyświetlaczu pojawia się obraz zza samochodu oraz linie pomocnicze. Parkowanie tyłem będzie przyjemnością.

MAŁE RZECZY, DUŻE MOŻLIWOŚCI

Gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz mnóstwo praktycznych i przemyślanych rozwiązań – od uchwytów po siatki i kieszenie. Są one doskonałe do przewożenia niewielkich przedmiotów i sprawdzą się na wyjazdach z dziećmi lub na zakupach z całą rodziną.

WZORY KÓŁ

FABIA daje bardzo szeroki wybór i oferuje felgi 15-, 16-, 17-, a nawet 18-calowe. Wszystko po to, by świetnie odzwierciedlała Twój styl.

BLIND SPOT

Funkcja monitorowania martwego pola to dwa radary ukryte w tylnym zderzaku, które monitorują obszar za samochodem i ostrzegają kierowcę o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia poprzez zapalenie się diody LED w lusterku zewnętrznym.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

System Blind Spot monitoruje obszar za samochodem i ostrzega o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia. Front Assist kontroluje odległość od auta jadącego przed Tobą i jest gotowy wspomóc Cię przy nagłym hamowaniu. Kamera cofania nie tylko ułatwia parkowanie, ale też eliminuje ryzyko. W nowej ŠKODZIE FABIA nigdy nie jesteś zdany tylko na siebie!

TECHNOLOGIA NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

Skoda Fabia czujka cofania

SAFETY ASSIST

NOWA FABIA sprawia, że codzienna jazda to przyjemność.
Skoda Fabi czujki parkowania

KOMFORT

Praktyczna technologia sprawi, że poczujesz prawdziwy komfort.
Skoda Fabia nawigacja

SYSTEMY INFOTAINMENT

Nowoczesne systemy Infotainment zamieniają każdą podróż w przeżycie.
Skoda Fabia

PO PROSTU CLEVER

Bezpieczne i wytrzymałe nadwozie FABII może chronić pasażerów aż 6 poduszkami powietrznymi.

SMARTFON NA KOŁACH

Gdy będziesz chciał posłuchać muzyki lub spojrzeć na mapę, możesz to zrobić za pomocą smartfona – wszystko znajdzie swoje odzwierciedlenie na centralnym wyświetlaczu auta.

WLTP

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,3l/100km do 6,2l/100km, emisja CO2 od 120g/km do 141g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

WSZYSTKO TO A NAWET WIĘCEJ

PRZEMYŚLANE
DETALE

PRZEDNI
PODŁOKIETNIK

Uchwyt na butelkę
1,5 l z przodu

Uchwyt na butelkę
0,5 l z TYŁU

SYSTEM
SIATEK

BAGAŻNIK

WYJMOWANA
LATARKA LED

PODWÓJNA PODŁOGA BAGAŻNIKA

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

NA TWOJĄ NOWĄ ŠKODĘ FABIA COMBI!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.