ŠKODA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Korzystając z usług naszego Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych dla samochodów marki Škoda otrzymujecie Państwo pełną gwarancję na świadczone u nas usługi oraz pewność o zachowaniu wszelkich gwarancji fabrycznych.

Nasze Serwisy świadczą kompleksowe usługi w zakresie Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. Nasi pracownicy służą Państwu doświadczeniem, wiedzą i pomocą podczas załatwiania wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem szkody komunikacyjnej do Towarzystwa Ubezpieczeniowego i jej likwidacją.

Na czas naprawy pozostawiamy również do Państwa dyspozycji park samochodów zastępczych, a także umożliwiamy wynajem samochodu zastępczego na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

lakiernik-skoda

NAPRAWIAMY RÓWNIEŻ SAMOCHODY MARKI VOLKSWAGEN!

ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ NA NASZĄ POMOC!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Zadzwoń, jeśli znajdziesz się w niespodziewanej sytuacji na drodze. Zapewnimy Ci holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia.

+48 22 228 80 08

ZAPEWNIAMY

Fachową poradę w załatwieniu wszystkich formalności

Usługi blacharsko-lakiernicze

Autoryzację fabryczną na wykonane usługi

2-letnią gwarancję na wykonane usługi

Bezgotówkowe rozliczenia napraw z Zakładem Ubezpieczeń

Wycenę szkód powypadkowych

Transport uszkodzonego pojazdu z miejsca wskazanego przez Klienta

Wynajem samochodu zastępczego

Kontrolę stanu zawieszenia pojazdu oraz pomiar geometrii

ŠKODA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.