Z SZACUNKU DO TWOJEGO CZASU.

W PODĄŻANIU ZA INNOWACJAMI.

Jako jeden z najnowocześniejszych Dealerów marki Skoda postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i unowocześnić usługi serwisowe.

Z wielką radością wprowadzamy usługę Kluczykomat dzięki której przyjmiemy Twój samochód do serwisu zapewniając Ci ograniczenie kontaktu bezpośredniego.

Kluczykomat to nowe rozwiązanie, które usprawnia proces przekazania i odbioru samochodu z serwisu oraz uelastycznia godziny, w których możesz korzystać z naszych usług.

O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Zostawiasz swoje auto w serwisie o dowolnej porze, przez całą dobę – nawet poza standardowymi godzinami pracy naszego serwisu.

BEZKONTAKTOWO

Cała procedura odbywa się online, bez udziału ludzi – za pomocą wygodnej i intuicyjnej aplikacji do której otrzymujesz dostęp poprzez SMS.

WYGODNIE I NOWOCZEŚNIE

Obsługa kluczykomatu jest dziecinnie prosta. Logujesz się za pomocą wiadomości, którą otrzymasz od naszego działu obsługi serwisowej.

kluczykomat 7

1. Umów swoją wizytę serwisową

Zadzwoń do nas lub wypełnij krótki formularz, by umówić dogodny termin naprawy serwisowej dla Twojego auta.
kluczykomat 6

2. Zostaw swoje kluczyki w kluczykomacie

O dowolnej porze dnia i nocy możesz pojawić się w naszym Salonie, gdzie przy użyciu wygodnej aplikacji pozostawisz swój kluczyk w automacie.
kluczykomat 3

3. Zaakceptuj wycenę i zapłać online

Dzięki specjalnej aplikacji opłać swoje zlecenie online oraz na bieżąco śledź status naprawy.
kluczykomat 4

4. Odbierz swoje kluczyki

Dostałeś informacje o tym, że Twoje auto jest już gotowe? Wpadnij po kluczyki o dowolnej i najdogodniejszej dla siebie godzinie.