Z SZACUNKU DO TWOJEGO CZASU.
W PODĄŻANIU ZA INNOWACJAMI.

Jako jeden z najnowocześniejszych Dealerów marki Skoda postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i unowocześnić usługi serwisowe.

Z wielką radością wprowadzamy usługę Kluczykomat dzięki której przyjmiemy Twój samochód do serwisu zapewniając Ci ograniczenie kontaktu bezpośredniego.

Kluczykomat to nowe rozwiązanie, które usprawnia proces przekazania i odbioru samochodu z serwisu oraz uelastycznia godziny, w których możesz korzystać z naszych usług.

O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY

Zostawiasz swoje auto w serwisie o dowolnej porze, przez całą dobę – nawet poza standardowymi godzinami pracy naszego serwisu.

BEZKONTAKTOWO

Cała procedura odbywa się online, bez udziału ludzi – za pomocą wygodnej i intuicyjnej aplikacji do której otrzymujesz dostęp poprzez SMS.

WYGODNIE I NOWOCZEŚNIE

Obsługa kluczykomatu jest dziecinnie prosta. Logujesz się za pomocą wiadomości, którą otrzymasz od naszego działu obsługi serwisowej.

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

1. UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ

Zadzwoń do nas lub wypełnij krótki formularz, by umówić dogodny termin naprawy serwisowej dla Twojego auta.

2. ZOSTAW SWOJE KLUCZYKI W KLUCZYKOMACIE

O dowolnej poza dnia i nocy możesz pojawić się w naszym Salonie, gdzie przy użyciu wygodnej aplikacji pozostawisz swój kluczyk w automacie.

3. ZAAKCEPTUJ WYCENĘ I ZAPŁAĆ ONLINE

Dzięki specjalnej aplikacji opłać swoje zlecenie online oraz na bieżąco śledź status naprawy.

4. ODBIERZ SWOJE KLUCZYKI

Dostałeś informacje o tym, że Twoje auto jest już gotowe? Wpadnij po kluczyki o dowolnej i najdogodniejszej dla siebie godzinie.

JUŻ TERAZ UMÓW TERMIN

WIZYTY SERWISOWEJ!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.