skoda serwis

PROGRAM 4SERVICE

Program 4Service został stworzony z myślą o samochodach starszych niż 4 lata. Dzięki niemu, po upływie tego czasu wciąż możesz serwisować swoją ŠKODĘ w Autoryzowanym Serwisie bez obaw o koszty i wybierać części z atrakcyjnymi rabatami, w zależności od wieku auta!

Wychodzimy bowiem z założenia, że każda ŠKODA, niezależnie od wieku i liczby przejechanych kilometrów, zasługuje na profesjonalną obsługę serwisową. Korzystaj więc z tych przywilejów!

IM STARSZY MASZ SAMOCHÓD, TYM WIĘKSZY OTRZYMASZ RABAT.
SKORZYSTAJ Z NAWET 20% UPUSTU NA CZĘŚCI I 30% UPUSTU NA USŁUGI!
Header bp1920 1 1

Przeglądy samochodów Škoda

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

aso przeglad roczny

Przegląd roczny

Rekordowe rabaty na samochody, liczne promocje serwisowe, mnóstwo niespodzianek i wiele. Zgodnie z listą producenta między innymi: sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego, przedniej szyby, stanu hamulców, poziomu płynu hamulcowego, poziomu oleju, stanu akumulatora, stanu opon, zestawu do naprawy opon i wiele więcej!
aso przeglad olejowy

Prace dodatkowe

Sprawdzenie+wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju ATF i filtra do skrzyni DSG, filtra powietrza, filtra paliwa, mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, oleju silnikowego+filtr+zerowanie SIA, płynu hamulcowego, akumulatora syreny autoalarmu oraz oczyszczenie hamulców bębnowych
aso przeglad olejowy

Przegląd olejowy

Wymiana oleju i filtra oleju, sprawdzenie klocków hamulcowych i wyzerowanie SIA

Centrum napraw powypadkowych

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Zadzwoń, jeśli znajdziesz się w niespodziewanej sytuacji na drodze. Zapewnimy Ci holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia.

ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY

Auto Wimar, to również miejsce, w którym znajdziesz części zamienne i akcesoria do samochodów marki Škoda. Perfekcyjnie przeszkolony personel, technologicznie zaawansowane urządzenia, pozwalają zapewnić Państwu dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, jak również ich właściwe wytypowanie do każdego modelu ŠKODA.

Główne zalety oryginalnych części

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

zalety czesci 3

Dopasowane

Są identyczne z częściami, jakich użyto przy produkcji Twojego samochodu.
zalety czesci 2

Sprawdzone

Zostały poddane wszystkim testom, jakie przechodzą części seryjne.
zalety czesci

Niezawodne

Godne zaufania i pewne części na lata.

Hotel opon i kół

Przechowaj swoje koła lub opony poza sezonem w dobrych rękach. W tym czasie zajmiemy się ich serwisem!

przeglad rozszerzony

Dostarcz opony do Hotelu

Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnego Opiekuna, który zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania oraz zajmie się prawidłowym przechowaniem Twoich opon. Ty je do nas przywozisz, my zajmujemy się resztą.
przeglad olejowy

Sprawdzamy stan opon i kół

Wszystkie opony sprawdzamy pod kątem uszkodzeń i oznaczamy dokładnie (luzem lub w pokrowcach), na jej powierzchni bocznej, podając m.in. jej rozmiar i typ.
prace dodatkowe

Prowadzimy ich dokładną ewidencję

Uwzględniając Twoje dane osobowe oraz szczegółowy opis opon (rozmiar, marka, model, stopień zużycia, sezon itp.). Robimy to po to, byś miał pewność, że u nas nic nie zginie.
Header bp1200 1