Serwis SKODA w Warszawie

PROGRAM 4SERVICE

Program 4Service został stworzony z myślą o samochodach starszych niż 4 lata. Dzięki niemu, po upływie tego czasu wciąż możesz serwisować swoją ŠKODĘ w Autoryzowanym Serwisie bez obaw o koszty i wybierać części z atrakcyjnymi rabatami, w zależności od wieku auta!

Wychodzimy bowiem z założenia, że każda ŠKODA, niezależnie od wieku i liczby przejechanych kilometrów, zasługuje na profesjonalną obsługę serwisową. Korzystaj więc z tych przywilejów!

IM STARSZY MASZ SAMOCHÓD, TYM WIĘKSZY OTRZYMASZ RABAT.
SKORZYSTAJ Z NAWET 20% UPUSTU NA CZĘŚCI I 30% UPUSTU NA USŁUGI!

PRZEGLĄDY SAMOCHODÓW ŠKODA

W ŠKODZIE zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół. Dzięki temu będziesz pewny jego stanu technicznego. Zobacz, co wchodzi w zakres różnych przeglądów!

PRZEGLĄDY OKRESOWE

GRUPY AUTO - WIMAR

PRZEGLĄD ROCZNY

Rekordowe rabaty na samochody, liczne promocje serwisowe, mnóstwo niespodzianek i wieleAZgodnie z listą producenta między innymi: sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego, przedniej szyby, stanu hamulców, poziomu płynu hamulcowego, poziomu oleju, stanu akumulatora, stanu opon i zestawu do naprawy opon., wiele więcej!

PRZEGLĄD OLEJOWY

Wymiana oleju i filtra oleju, sprawdzenie klocków hamulcowych i wyzerowanie SIA

PRACE DODATKOWE

Sprawdzenie+wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju ATF i filtra do skrzyni DSG, filtra powietrza, filtra paliwa, mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, oleju silnikowego+filtr+zerowanie SIA, płynu hamulcowego, akumulatora syreny autoalarmu oraz oczyszczenie hamulców bębnowych

CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i przez 365 dni w roku. Zadzwoń, jeśli znajdziesz się w niespodziewanej sytuacji na drodze. Zapewnimy Ci holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia.

KOMPLEKSOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY

Auto Wimar, to również miejsce, w którym znajdziesz części zamienne i akcesoria do samochodów marki Škoda. Perfekcyjnie przeszkolony personel, technologicznie zaawansowane urządzenia, pozwalają zapewnić Państwu dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, jak również ich właściwe wytypowanie do każdego modelu ŠKODA.

GŁÓWNE ZALETY

ORYGINALNYCH CZĘŚCI

DOPASOWANE

Są identyczne z częściami, jakich użyto przy produkcji Twojego samochodu

SPRAWDZONE

Zostały poddane wszystkim testom, jakie przechodzą części seryjne

NIEZAWODNE

Godne zaufania i pewne części na lata

HOTEL OPON I KÓŁ

Przechowaj swoje koła lub opony poza sezonem w dobrych rękach. W tym czasie zajmiemy się ich serwisem!

SŁODKO ŚPIMY, GDY NIE JEŹDZIMY - JAK DZIAŁA HOTEL?

przeglad-rozszerzony

Dostarcz opony do Hotelu

Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnego Opiekuna, który zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania oraz zajmie się prawidłowym przechowaniem Twoich opon. Ty je do nas przywozisz, my zajmujemy się resztą.

przeglad-olejowy

Sprawdzamy stan opon i kół

Wszystkie opony sprawdzamy pod kątem uszkodzeń i oznaczamy dokładnie (luzem lub w pokrowcach), na jej powierzchni bocznej, podając m.in. jej rozmiar i typ.

 
prace-dodatkowe

Prowadzimy ich dokładną ewidencję

Uwzględniając Twoje dane osobowe oraz szczegółowy opis opon (rozmiar, marka, model, stopień zużycia, sezon itp.). Robimy to po to, byś miał pewność, że u nas nic nie zginie.

 

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.