KIM JESTEŚMY I NA CO MOŻESZ LICZYĆ

ZAUFAJ NAJLEPSZYM

Zapraszamy Państwa do współpracy z salonami i serwisami naszej Grupy dealerskiej Auto Wimar. Za nami 30 lat doświadczeń , ponad 100 tysięcy sprzedanych aut , ponad 300 tysięcy zrealizowanych usług serwisowych i tysiące zadowolonych klientów. Jest nam niezmiernie miło współtworzyć firmę wraz z wysoko wyspecjalizowanym zespołem. Samochody Skoda w Warszawie.

Naszą Misją jest zadbać o Państwa na każdym etapie eksploatacji samochodu, służyć radą i doświadczeniem. Tworzymy dla Państwa nowe możliwości , otwieramy się na nowoczesne technologie , słuchamy Państwa opinii i wyciągamy wnioski w celu ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji i kompetencji. Zapewniamy, że każdy z Państwa jest dla nas najważniejszym gościem . Staramy się aby w naszych salonach czuli się Państwo bardzo komfortowo, tak jak w domu. Samochody Skoda w Warszawie.

Deklarujemy, że w naszych salonach i serwisach każdy z Państwa spotka się z przyjaznymi, wysoko wykwalifikowanymi ludźmi dla których praca to pasja .

Deklarujemy, że każda z Państwa uwag, opinia będzie przeanalizowana i wysłuchana. To dla nas najcenniejsze źródło informacji o nas.

Deklarujemy, że zrobimy wszystko abyście Państwo pozostali z nami i nigdy nie żałowali swojej decyzji.

Przez wszystkie te lata cały nasz Zespół dawał z siebie wszystko, co wielokrotnie spowodowało zajęcie miejsca na podium w wielu bardzo ważnych konkursach branżowych. Najważniejsze nagrody, które mieliśmy zaszczyt odebrać to

30 lat

SUKCESÓW!

POZNAJ RABATY JAKICH NIE BYŁO

NIGDY WCZEŚNIEJ!

ŠKODA FABIA
1.0 AMBITION

ŠKODA OCTAVIA
PLUG-IN HYBRID

ŠKODA ENYAQ
iV 60

ŠKODA SUPERB
1.5 TSI ACTIVE

ŠKODA KAROQ
1.5 TSI AMBITION

ŠKODA KODIAQ
1.5 TSI AMBITION

JAKIE NIESPODZIANKI PRZYGOTOWAŁA
GRUPA AUTO - WIMAR NA JUBILEUSZ?

Promocja trwa do końca roku 2022

JUŻ TERAZ ZAPYTAJ O OFERTĘ

DLA SIEBIE!

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu. Możesz wybrać jedną z nich lub obie. Skontaktujemy się z Tobą tak, jak dla Ciebie jest wygodniej.